Rozświetl swoją twarz jak najlepszym rozświetlaczem – TOP 10 ranking najlepszych rozświetlaczy!

Czy marzy Ci się pełen blasku i promienistości makijaż, który idealnie rozświetli Twoją twarz? To możliwe dzięki najlepszym rozświetlaczom na rynku! Oto ranking 10 najlepszych produktów, które pozwolą Ci uzyskać wymarzony efekt.

1.Becca Shimmering Skin Perfector – najpopularniejszy wybór

Ten kultowy rozświetlacz urzeka nie tylko efektem, ale i przepięknym opakowaniem. Podkreśla kości policzkowe, dekolt i ramiona. Dostępny w klasycznych i bardziej odważnych odcieniach.

2.Hourglass Ambient Lighting Powder – najbardziej subtelnym działaniu

Jeśli szukasz produktu nieco mniej "świecącego", polecamy tę propozycję marki Hourglass. Ten rozświetlacz działa tak jakby delikatnie rozświetlał i to nie tylko powierzchnię skóry, ale i jej wnętrze.

3.Fenty Beauty Killawatt Freestyle Highlighter – największej ilości wariantów kolorystycznych

Ta linia rozświetlaczy posiada w swojej ofercie wiele odcieni koloru, które naprawdę się wyróżniają. Najlepiej działa mają mokre akcenty, ale z tym rozświetlaczem łatwo uzyskać matowe wykończenie.

4.Chanel Baume Essentiel – najbardziej połyskujący

Jeśli masz w planach zrobić coś specjalnego, wybierz rozświetlacz Chanel. Bez wątpienia zapewni Ci bardzo połyskujące oczy, ustę i okolice kości policzkowych.

5.Stila Heaven’s Hue Highlighter – najgładziej działający

Może nie ma takiego rozświetlacza, który dokładnie odpowiadałby naszym potrzebom, ale ten produkt pozostawia bardzo zadowalający efekt. Działa bardzo łagodnie, nie powodując efektu osy.

6.Tom Ford Skin Illuminator – najhojniej wypakowany blaskiem

Nie każdy z nas ma wzorową cerę, ale z pomocą Tom Forda, wypakujesz blask nawet na taką skórę. To dosłownie bardzo dużo blasku, który gra na naszej skórze w przepiękny sposób.

7.Nars Illuminator – najbardziej naturalnie działający

Jeśli wolisz rozświetlacz, który nie wygląda tak sztucznie, to Nars Illuminator jest właśnie dla Ciebie. Działa na skórze bardzo naturalnie, dając subtelne podkreślenie kości policzkowych.

8.Marc Jacobs Dew Drops – najbardziej rozbudowana formuła

To rozświetlacz, który w swojej formule zawiera duże spoiwa. Pozwala uzyskać nie tylko blask, ale i coś w rodzaju pięknego arcydzieła.

9.Giorgio Armani Fluid Sheer – najlepszy czas trwałości

To rozświetlacz, który idealnie działa na nieznacznie osuszonej skórze. Po nich nie trzeba obawiać się, że znikną już po kilku godzinach.

10.Kevyn Aucoin The Neo-Limelight – najbardziej oryginalna propozycja

To, co wyróżnia Kevyn Aucoin, to przede wszystkim fakt, że pozwala on na tworzenie wielu wariantów blasku. Można za pomocą niego osiągnąć naprawdę wiele różnorodnych efektów.

Weźmy pod uwagę fakt, że w obecnych czasach widziałyśmy już wszystko, te rozświetlacze usiłują nas oczarować, pochwalić swoim wykończeniem, kolorem czy składem. Jednak wybierając najlepszy rozświetlacz, zalecamy pozostać wiernym wyjątkowości i stylowi własnej skóry.