Ranking najpiękniejszych blondynek – które gwiazdy znalazły się na liście?

Czy są jakieś dziedziny sztuki, w których kobiety nie rządzą? Na pewno nie jest to świat Hollywood. Przyjrzyjmy się zatem, które gwiazdy filmowe zajęły pierwsze miejsca w rankingu najpiękniejszych blondynek świata.

Blake Lively

To aktorka, której uroda bije po oczach. W 2008 roku wzięła udział w castingu do roli Blair Waldorf w supermodnej w tamtym czasie produkcji pt. "Gossip Girl". Choć ostatecznie rola przypadła inniej aktorce, kariery Blake już nic nie zatrzymało. Pojawiła się w wielu znanych filmach, takich jak "W garniturach" oraz "Aż do piekła". Jej uroda, niezaprzeczalnie, odgrywa kluczową rolę w nabywaniu kolejnych ról filmowych.

Emma Stone

Emma Stone to gwiazda o wszechstronnym talencie. To aktorka, która potrafi dobrze zaśpiewać, zagrać w dramacie, komedii i fantastycznie wyglądać na czerwonym dywanie. Stone odniosła największy sukces w swojej karierze dzięki roli w musicalu "La La Land", gdzie zagrała u boku Ryana Goslinga. Jej naturalna blond fryzura dodaje pewnej lekkości, co pozwala się wtopić w każdą rolę, którą gra.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson od dawna kojarzy się z kompletną kobiecością. Wysoka, z piękną buzią i nienaganną figurą – jest ucieleśnieniem pięknej kobiety. W ostatnich latach Scarlett odnosi dużo sukcesów na dużym ekranie, co pozwala jej na utrzymanie swojej pozycji w czołówce rankingu najpiękniejszych blondynek świata.

Kate Hudson

Kate Hudson jest zbliżona wiekowo do Scarlett, choć z perspektywy czasu, ich kariery wyglądają inaczej. Hudson znana jest przede wszystkim ze swoich ról w komediowych produkcjach, takich jak "Almost Famous" czy "How to Lose a Guy in 10 Days". Jej uroda to jednak jeden z tych czynników, dzięki którym Kate zaczyna być coraz bardziej lubiana w świecie filmowym.

Cameron Diaz

Cameron Diaz jest już na scenie od dawna i odgrywała wiele znaczących ról filmowych. Jej uroda zaskoczyła już widzów w pierwszej roli w filmie pt. "The Mask" z 1994 roku. Cameron od tamtego czasu nie zwalnia tempa i wciąż jest jednym z czołowych aktorek Hollywood.

Podsumowanie

Blondyne to dla wielu symbol kobiecej urody. Aberacje tego stereotypu zdarzają się, ale przede wszystkim klasyczne, złote pasma kojarzą nam się jednoznacznie z pięknem i elegancją. W rankingu najpiękniejszych blondynek Hollywoodu z pewnością znalazły się gwiazdy filmowe, które na długo "zapadły" w pamięci widzów. Czy twój ulubiony blondynka znalazła się na naszej liście?