Czy nabla soul blooming eyeshadow palette przewyższa słynną dreamy?

Palety cieni do powiek to świetny sposób na eksperymentowanie z makijażem. Wszyscy wiemy, że odpowiednio dobrane cienie potrafią zmienić nasz wygląd w kilka minut! Jednak z każdą nową paletą zaczyna się to samo pytanie: która jest lepsza? Czy warto zainwestować w najnowszy hit na rynku, czy uda się nam stworzyć równie piękny makijaż z tą, która już się u nas znajduje w kosmetyczce? W dzisiejszym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie odnośnie dwóch palet: nabla soul blooming eyeshadow palette oraz dreamy.

Nabla soul blooming eyeshadow palette

Nabla to znana i ceniona włoska marka kosmetyczna, która specjalizuje się w produkcji palet cieni do powiek. Jedną z najnowszych palet, jaką wprowadzili na rynek, jest nabla soul blooming eyeshadow palette. Nazwa od razu nawiązuje do kolorystyki, jaką zobaczymy wewnątrz. W sumie znajdziemy tam 12 odcieni: 7 matowych i 5 perłowych. Kolory są bardzo intensywne i nasycone, dzięki czemu można tworzyć ciekawe, kontrastowe makijaże. Dodatkowo, paleta ma dobre właściwości nawilżające, dzięki czemu cienie nie osypują się po nałożeniu na powiekę i są łatwe w aplikacji.

Dreamy

Dreamy to paleta, która od dłuższego czasu jest jednym z najpopularniejszych produktów swojego rodzaju. Zawiera 12 odcieni, w skład których wchodzi 6 matowych oraz 6 perłowych. Paleta jest bardzo uniwersalna, dzięki czemu można z niej stworzyć zróżnicowany makijaż – od naturalnego po bardziej wieczorowy. Podobnie jak w przypadku nabla soul blooming eyeshadow palette, cienie są łatwe w aplikacji i mają dobrą trwałość na powiece.

Porównanie

Obie palety są bardzo podobne pod względem kolorystyki – obie składają się z 12 odcieni, z czego większość to kolory pastelowe i neutrale. Moim zdaniem nabla soul blooming eyeshadow palette jest bardziej kolorowa i odważna w porównaniu do dreamy – odcienie są intensywniejsze i bardziej nasycone. Dzięki temu można tworzyć ciekawsze, bardziej eksperymentalne makijaże.

Pod względem aplikacji paleta nabla soul blooming eyeshadow palette jest trochę prostsza w użyciu niż dreamy. Cienie łatwo nakłada się na powiekę, a ich właściwości nawilżające sprawiają, że nie osypują się i utrzymują się na powiece przez długi czas.

Ostatecznie wybór między tymi paletami zależy od naszej osobistej preferencji, ale jeśli lubimy oryginalne, intensywne kolory i łatwość aplikacji, nabla soul blooming eyeshadow palette jest z pewnością warta zainwestowania. Jest ona tak samo dobra jak dreamy, a może nawet lepsza!