Nabla Cosmetics – jak skomponować idealną paletę cieni do makijażu

Nabla Cosmetics – jak skomponować idealną paletę cieni do makijażu

Nabla Cosmetics to włoska marka, która specjalizuje się w kosmetykach do makijażu. W jej ofercie znajdują się między innymi palety cieni, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowniczek. Dziś przyjrzymy się, jak stworzyć idealną paletę cieni z marki Nabla.

Nabla Cosmetics – moja kompozycja palety cieni

Do stworzenia kompozycji idealnej palety cieni Nabla Cosmetics użyję czterech paletek: Nabla Daphne 2, Nabla Dreamy 2, Nabla Soul Blooming oraz Nabla Poision Garden.

Nabla Daphne 2

Paleta Nabla Daphne 2 składa się z dziewięciu cieni, które mają przejrzystą, odrobinę różową tonację. W mojej paletce wykorzystałam trzy cienie: Narciso, Gea oraz Bloom.

Nabla Dreamy 2

Kolejna paletka to Nabla Dreamy 2 z dziewięcioma cieniami o chłodnej tonacji. W mojej paletce znalazły się trzy odcienie z tej paletki: Vanitas, Byzantine oraz Metal Cupid.

Nabla Soul Blooming

Trzecia paletka to Nabla Soul Blooming, w której znajdziemy jedenaście cieni o różnej intensywności. W mojej paletce użyłam czterech kolorów: Senorita, Middle Karma, Climbing Rose oraz Anemone.

Nabla Poision Garden

Czwarta i ostatnia paleta to Nabla Poision Garden, w której znajdziemy dziesięć odcieni o zróżnicowanym wykończeniu. W mojej paletce wykorzystałam cztery kolory: Rhubarb, Ozone, Aria oraz Rosemary.

Nabla – najładniejsze cienie inglot

Obok Nabli, najlepsze cienie do makijażu oferuje również firma Inglot. Nie da się ukryć, że ich produkty są rzeczywiście bardzo trwałe i wydajne, ale jaki jest z nich efekt w kontekście wyglądu na powiece? Według mojego zdania, cienie Inglot są mniej wyraziste niż te od Nabla, a także mają mniej ciekawych (i odważnych) kolorów. Jeśli szukacie czegoś niebanalnego i zwracającego uwagę, to polecam palety Nabla.

Nabla Circle – czy warto?

Nabla Circle to system wymiennych cieni, które zawierają aż 59 różnych odcieni. Można dzięki temu stworzyć swoją własną paletę cieni, wybierając tylko te kolory, które nas interesują. Takie podejście jest na pewno wygodne i praktyczne, ale czy jest opłacalne? Z moich obserwacji wynika, że bardziej ekonomiczne jest kupienie gotowej paletki, niż nabycie oddzielnie kilku różnych kolorów.

Nabla cienie – moje ulubione wymienię

Najpiękniejsze cienie Nabla to, moim zdaniem: Sugar, Ludwig, Coconut Milk, Caramel, Zoe i Rust. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a dodatkowo bardzo trwały i łatwy w aplikacji.

Nabla cienie swatche – czym są?

Swatche to nic innego jak próbki kosmetyków nakładane na skórę. Dzięki swatchom można zobaczyć, jak dany cień wygląda na żywo i jak się na nim prezentuje. Warto zawsze sprawdzić swatche przed zakupem jakiegokolwiek kosmetyku, w tym również cieni do powiek.

Podsumowanie

Stworzenie idealnej palety cieni to dla każdej wielbicielki makijażu proces, który wymaga czasu, uwagi i prób. Dzięki mojej kompozycji i moim rekomendacjom, mam nadzieję, że łatwiej będzie Wam dokonać wyboru i znaleźć te najpiękniejsze kolory, które podkreślą Wasz naturalny urok!