Moonlight Flower – najnowsza kolekcja NeoNail

Zapach ziołowego ogródka w Twoich paznokciach

Sezon letni to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, kwitnie, pachnie i mieni się w słońcu. Dlatego też marka NeoNail postanowiła wypuścić na rynek swoją najnowszą kolekcję lakierów "Moonlight Flower", która łączy w sobie wiosenny urok natury oraz blask romantycznego księżyca.

Kolekcja składa się z siedmiu odcieni, wśród których znajdziemy piękne odcienie fioletu, intensywną czerwień, zieleń mięty oraz delikatną biel. Każdy z lakierów został wykonany z najwyższej jakości składników, które dbają o kondycję i wytrzymałość paznokci.

Moonlight – magia księżycowego blasku

Jednym z najbardziej charakterystycznych lakierów z kolekcji jest "Moonlight". Ten niezwykły lakier zmienia kolor w zależności od światła – w pomieszczeniu jego kolor jest subtelny i elegancki, w pełni księżyca natomiast staje się intensywny i blisko granicy granatu. Wyobraź sobie, że na Twoich paznokciach zawsze zagości księżycowy blask!

Flower – kwiatowe odcienie

Odcienie "Flower" są idealne na letnie dni – od świeżej mięty po intensywny czerwony. Wszystkie charakteryzują się bardzo przyjemnym, naturalnym zapachem ziół, co sprawia, że maniukura jest jeszcze bardziej relaksująca i pobudzająca do kreatywnych pomysłów.

Jak zawsze – trwałość i jakość

Kolekcja "Moonlight Flower" to przede wszystkim świetna jakość i trwałość lakierów. Dzięki specjalnej formule, odpornej na uszkodzenia, paznokcie będą wyglądać świetnie przez długie tygodnie.

Podsumowanie

Kolekcja "Moonlight Flower" to jeden z najciekawszych zestawów lakierów na sezon letni 2021. Jej wyjątkowy, naturalny charakter i zamknięcie w siedmiu odmiennych odcieniach sprawiają, że każdy fanka nowoczesnych trendów w pielęgnacji paznokci znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Znakomita jakość lakierów oraz prosta aplikacja to gwarancja zadowolenia z manikiury przez wiele dni.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do sklepu NeoNail, abyś samodzielnie mógł przetestować kolorowe i pachnące propozycje z kolekcji "Moonlight Flower".