Montibello No.50 Overnight Elixir – nocna kuracja odbudowująca dla Twoich włosów

Montibello No.50 Overnight Elixir to całkowicie innowacyjny produkt do odbudowy uszkodzonej struktury włosa. Nakładaj na noc i pozwól działać składnikom aktywnym podczas gdy ty odpoczywasz, twoje włosy ulegną regeneracji.


Recenzja Montibello No.50 Overnight Elixir


Montibello No.50 Overnight Elixir

Opakowanie i Formuła

Szklane, solidne opakowanie z pompką prezentuje się elegancko i z klasą. Formuła jest kremowa, ślizga i początkowo pozostawia film, który jednak bardzo ładnie się wchłania w strukturę włosa po kilku godzinach. W składzie znajdujemy aktywny kompleks SILAMIN RE·BOND odbudowujący wiązania siarczkowe oraz ekstrakt z halofitów usuwający zanieczyszczenia powstałe w ciągu dnia. Produkt aplikowany na włosy nie brudzi pościeli.

Montibello No.50 Overnight Elixir

Montibello No.50 Overnight Elixir

Stosowanie:

Producent zaleca stosowanie produktu 2-3 razy w tygodniu w kuracji 2 tygodniowej. Nakładaj serum od połowy włosów, a następnego dnia stylizuj je jak zawsze.

 

Efekty

Już po pierwszej  nocy z elixirem na włosach spotkało mnie przyjemne zaskoczenie. Po pierwsze czupryna nie była tłusta i nie wymagała porannego mycia, po drugie zauważyłam wyraźne nawilżenie końcówek, które wyglądały dużo ładniej niż zazwyczaj. Kosmetyk stosowany regularnie wyraźnie poprawił kondycję moich włosów, które przestały się puszyć i nabrały połysku. Efekty zaczęłam dostrzegać po około miesiącu regularnego stosowania.

Montibello No.50 Overnight Elixir

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Czy lubię pielęgnację Kevin Murphy? ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Olaplex warty kupna?⭐️


Montibello No.50 Overnight Elixir skuteczna terapia włosów zniszczonych?


Preparat poleciłabym wszystkim osobom z problemem przesuszonych i  zniszczonych zabiegami chemicznymi włosów. Formuła Overnight Elixir, ze względu na to, że nie nakładamy jej u nasady włosów, nie przetłuszcza skóry głowy. To łatwa terapia, niewymagająca spłukania, która mimo wszystko przynosi efekty. Doskonale sprawdzi się zatem u tych z Was które nie lubią bądź nie mają czasu na złożoną, wieloetapową pielęgnację włosów.

 

Produkt do kupienia tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Montibello No.50 Overnight Elixir
Ocena autora
51star1star1star1star1star