Molton Brown Neon Amber – odkryj tajemnicę oryginalnego zapachu!

Molton Brown to marka, która kojarzy się ze stylowymi ubraniami, unikalnym designem i oryginalnymi perfumami. Jednym z najnowszych produktów, który uzupełnia ofertę marki, jest zapach Neon Amber. Co kryje się w tajemniczym flakonie? I dlaczego warto zainteresować się tą nowością?

Molton Brown – misja i wartości

Zanim przejdziemy do omówienia zapachu Neon Amber, warto przyjrzeć się marce Molton Brown nieco bliżej. To brytyjska marka, założona w 1973 roku przez Caroline Burstein. Jej misją jest tworzenie wyjątkowych produktów, które łączą w sobie innowacyjny design, najwyższą jakość oraz inspiracje z różnych zakątków świata. Molton Brown stawia na zindywidualizowany styl – każdy produkt ma być wyrazem osobowości swojego użytkownika.

Molton Brown – ikona stylu

Produkty Molton Brown to nie tylko perfumy, ale również kosmetyki, akcesoria, a nawet ubrania. Każda nowość spotyka się z ogromnym zainteresowaniem zarówno klientów, jak i ekspertów z branży mody i urody. Molton Brown to marka ceniąca kreatywność, wolność i oryginalność. Project Neon to nowa kolekcja, która idealnie oddaje te wartości.

Projekt Neón

Cała kolekcja odnosi się do grafiki lat 80. i 90. XX wieku: wzbudza emocje i niezapomniane wspomnienia. Designem zapachów inspirował się Jonathon Anderson, kreatywny dyrektor Molton Brown oraz założyciel własnego domu mody JW Anderson. Przy tworzeniu zapachów, które mają skłonić do refleksji właśnie nad epoką lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, brała udział Francesca Dell’Oro z międzynarodowej firmy Symrise. Neon Amber to jedna z trzech nowych kompozycji zapachowych, która jest rozwinięciem pierwszej kolekcji Neon z 2019 roku.

Neon Amber

Zapach Neon Amber to połączenie różnych nut zapachowych. W zapachu wyczuwalne są: bergamotka z Kalabrii, cytrusowa mandarynka i rośliny aromatyczne. Wśród nut serca zapachu można wyczuć pomarańczę, kwiat pomarańczy i goździk. Nutę głębi tworzą nuty drzewne, paczula i wetiwer. Zapach jest wyjątkowy i dzięki różnorodności nut aromatycznych pasujący do różnych okazji. Natomiast opakowanie z miękkiego materiału, w kolorze jasnej zieleni UVP kosmetycznego, z napisem Molton Brown i Project Neon, zachęca klientów do odkrywania marki na nowo.

Podsumowanie

Molton Brown składa się z ludzi tworzących markę, których kreatywność, innowacja i pasja zostały zamknięte w Project Neon, które jest doskonałą synergią zapachu, wizualnych doświadczeń i rozwoju kreacji. Perfumy Neon Amber to idealny dodatek do ubioru, co przykuje uwagę otoczenia. Marka znajduje się w czołówce trendów, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą, a zapachy z kolekcji Neon to naprawdę doskonała, nowoczesna propozycja dla każdego i idea w zamkniętym opakowaniu.