Meet Beauty Konferencja IV edycja – Relacja z wydarzenia

Meet Beauty Konferencja IV edycja – Relacja z wydarzenia

Meet Beauty to największa konferencja dla blogerów i vlogerów urodowych w Polsce. W tym roku w dniach 21-22 kwietnia w Hotelu Lord w Warszawie odbyła się IV edycja tego eventu, którego zostałam jedną z 300 wyselekcjonowanych uczestniczek.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie w moim życiu i mam nadzieję, że nie ostatnie. Znalezienie się w gronie osób o podobnych zainteresowaniach i problemach pozwala jak nic innego poczuć się częścią czegoś większego. Szczególnie gdy osoby z naszego otoczenia nie zawsze rozumieją ideę i sens blogowania, traktując je najczęściej jako nieszkodliwe, banalnie proste hobby. Nie muszę chyba pisać jak bardzo się mylą i ile pracy i zaangażowania należy włożyć w powstanie pojedynczego wpisu. Dodajmy do tego „obsługę” Social Mediów i za chwilę zrobi nam się praca na pełen etat. Wracając do tematu. Meet Beauty umożliwiło mi obcowanie ze środowiskiem z którym nie mam styczności w codziennym życiu i pozostanę za to organizatorom dozgonnie wdzięczna.


Co się wydarzyło na MEET BEAUTY?


Dzień I

Wiedza, wiedza, wiedza to potęga, a możliwość naocznego przekonania się jak duże znaczenie ma odpowiednie TAG’owanie, korzystanie ze statystyk, budowanie zasięgu i zaangażowania jest doświadczeniem na wagę złota, które udało mi się zdobyć dzięki wspaniałej Anii z bloga nietylkopasta.pl

Adrian Kilar omówił w bardzo przystępnej i zabawnej formie podstawy nagrywania i montażu filmów na YouTube. Szczególnie przydatnym wydaje się być wiedza na temat szybkich cięć i przejść pomiędzy klipami. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Tajniki fotografii zdradziła cudowna aGwerblog, w tym miejscu zachęcam do przeczytania posta w tym temacie tutaj. Dowiecie się z niego jak wykonać dobre technicznie zdjęcia flat lay.

Ci co czytają mnie już dłużej być może natrafili na post na temat aromaterapii i pewnie nikogo nie zaskoczy z jaką przyjemnością wysłuchałam wykładu Kladyny Hebdy w tym temacie. Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że można z taka pasją i zaangażowaniem mówić na temat olejków eterycznych!

Wiedzę praktyczną dla odmiany można było nabyć na warsztatach z zakresu: pielęgnacji  i roli tlenu w tejże z marką O2 Skin; manicure z Ness i ich rewolucyjną bazą peel of oraz makijażowych z kosmetykami mineralnymi od Annabelle Minerals.

 

Koniec pierwszego dnia konferencji został uwieńczony rozdaniem nagród #BEAUTY dla najlepszych vlogerek/blogerek. Gratuluję aGwerblog !!!

 

 

Dzień II

Dzień drugi został rozpoczęty tematem HEJTU, wśród panelistów znalazła się niewyparzonapudernica.pl, AniołNaResorach  oraz Władek BeautyBoy. Jednym słowem „hejters gonna hejt i kij im w ucho”

Tołpa opowiedziała jak walczyć z cerą trądzikową, niestety nie wypowiem się w tym temacie wiele więcej bo uczestniczyłam w tym samym momencie w warsztatach.

Metamorfoza bloga okiem czerwonousta.pl oraz MonkeyBussines, z bólem serca i na tym panelu nie udało mi się być.

O praktyczną stronę w dniu drugim zadbała marka Pierre Rene oferując warsztaty makijażowe z Klaudią Owczarek oraz paznokciowe z Candymona. O wiadomości z pielegnacji w tym dniu zadbała marka Natura Siberica.

Całość urozmaicały konkursy oraz stoiska uczestniczących marek kosmetycznych.

Przyjemna atmosfera, długie rozmowy i poczucie wspólnoty pozostawiły piękne wspomnienia oraz dostarczyły sporą dawkę inspiracji i motywacji co do dalszego kierunku rozwoju.

Meet Beauty, dziękuję.

 


Konferencja Meet Beauty chodź, pokażę Ci jak było #VLOG