Testuję Maybelline Eraser! Zobacz moje swatche i opinie

Szukając idealnej korektory pod oczy, trafiłam na Maybelline Eraser i postanowiłam ją przetestować. Choć nie jest to nowość na rynku kosmetycznym, to dopiero teraz zdecydowałam się na zakup. Czy ten produkt spełnił moje oczekiwania? O tym przeczytasz dalej!

Co to jest Maybelline Eraser?

Maybelline Eraser to korektor w płynie, który umożliwia precyzyjne ukrycie przebarwień, zasinień i cieni pod oczami. Oprócz tego ma właściwości pielęgnacyjne, dzięki czemu pomaga walczyć z podrażnieniami i opuchnięciami skóry.

Dodatkowo konsystencja jest lekka i delikatna, co sprawia, że produkt łatwo się rozprowadza i nie tworzy efektu maski.

Dlaczego warto wybrać Maybelline Eraser?

Maybelline Eraser jest produktem wielozadaniowym, który doskonale sprawdza się nie tylko jako korektor pod oczy. Możemy go również stosować na pozostałe partie twarzy, takie jak nos czy broda, by tuszować wszelkie niedoskonałości. Dodatkowo wygodna aplikacja w formie gąbeczki ułatwi nam nakładanie produktu w trudno dostępne miejsca.

Jakie są warianty kolorystyczne?

Maybelline Eraser dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dobierzemy odcień odpowiadający naszej cerze. Ja wybrałam odcień Light, która idealnie dopasował się do mojego odcienia skóry oraz tuszował moje cienie i zasinienia pod oczami.

Maybelline Eraser – swatche

Na własnej skórze postanowiłam przetestować, jak działa Maybelline Eraser. Na zdjęciu poniżej widzisz, jak produkt sprawdza się na mojej cerze.

![](link do obrazka)

Jak widzisz, użycie Maybelline Eraser dało znacznie lepszy efekt niż na niepokrytej korektorem stronie. Zmniejszyła się widoczność cieni pod oczami, a skóra wygląda na zdrowszą i bardziej wypoczętą.

Podsumowanie

Maybelline Eraser to produkt, który warto mieć w swojej kosmetyczce. Doskonale tuszuje cienie, zasinienia i przebarwienia pod oczami, a dodatkowo pielęgnuje skórę. Ta wielozadaniowość i wygodna aplikacja w formie gąbeczki to duży plus. Zdecydowanie polecam!