fbpx

Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter Recenzja palety do konturowania

Recenzja MARC JACOBS INSTAMARC 40 MIRAGE

Dzisiaj postaram się przedstawić Wam swoją opinię na temat, mojej pierwszej palety do konturowania z tzw „wysokiej półki”. Zapraszam na recenzje kompaktu Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter, który posiadam od kilku lat, i nadal przy różnych okazjach do niego wracam.

 

Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter Recenzja

 

MARC JACOBS INSTAMARC 40MIRAGE FILTER

 

Opakowanie

Opakowanie „Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter” jest klasyczną, czarną, pięknie wykonaną puderniczką  olbrzymich rozmiarów z minimalistycznym logiem marki na wierzchu. W środku znajduje się duże lusterko i dwa prasowane pudry do konturowania na sucho.

 

Opina MARC JACOBS INSTAMARC 40 MIRAGE

Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter

Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter

Formuła

Formuła kosmetyku jest doskonale, drobniutko zmielona, aksamitna, pudrowa o intensywnej pigmentacji i matowym wykończeniu. Produkt ma tendencję do kurzenia się w trakcie nabierania na pędzel i wymaga pozbycia się nadmiaru z aplikatora. Pudry świetnie się rozcierają, idealnie stapiając się ze skórą nie pozostawiają plam. Intensywność efektu bez problemu możemy stopniować od delikatnego podkreślenia rysów twarzy po mocny, odcięty kontur.

 

Opina MARC JACOBS INSTAMARC 40 MIRAGE

 

MARC JACOBS INSTAMARC 40 MIRAGE

 

Kolor 40MIRAGE FILTER INSTAMARC

 

MARC JACOBS INSTAMARC 40MIRAGE FILTER

 

Puder rozjaśniający INSTAMARC

Jest matowym, neutralnym w kierunku ciepłego, bananowo-beżowym odcieniem. Formuła jedwabista, pudrowa, ładnie napigmentowana. Pięknie stapia się ze skórą, dając całkiem spore krycie.

Puder konturujący INSTAMARC

Jest średnio-ciemnym, neutralnym, świetnie wyważonym kolorystycznie odcieniem brązowym o matowym wykończeniu. Nie posiada pomarańczowych podtonów, ani nadmiernej szarości. Wymarzony kolor do konturowania. Formuła świetnie zmielona, aksamitna, doskonale napigmentowana. Puder bez najmniejszego problemu się rozciera, nie pozostawiając plam.

 

Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter

 

Kolory MARC JACOBS INSTAMARC MIRAGE

 

Swatches INSTAMARC 40 MIRAGE

 

Swatches INSTAMARC 40 MIRAGE

 

Trwałość

Konturowanie trzyma się cały dzień w postaci niezmienionej.

 

Opinia MARC JACOBS INSTAMARC 40MIRAGE FILTER |Podsumowanie

 

Paleta do konturowania Marc Jacobs Instamarc Filter z całą pewnością jest jednym z lepszych produktów tego typu. Myślę, że może być doskonałym wyborem dla osób zaczynających swoją przygodę z konturowaniem, ponieważ pudry naprawdę bez większego wysiłku się rozcierają i pięknie stapiają ze skórą. Cena kompaktu wprawdzie nie jest najniższa, ale otrzymujemy naprawdę dużą ilość kosmetyku, na wiele miesięcy zabawy z makijażem, co czyni ten wydatek nieco bardziej racjonalnym. Polecam!

 

Kompakt do kupienia tutaj.

Podobne produkty kupisz tutaj:


Wolisz produkty konturujące o wykończeniu rozświetlającym, w bardziej przystępnej cenie? Zapraszam do zapoznania się z arykułem na temat palety Zoeva Rose Golden Blush Palette, tutaj.

 

Paleta do konturowania ZOEVA ROSE GOLDEN Blush

Paleta do konturowania ZOEVA ROSE GOLDEN Blush

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Marc Jacobs Instamarc 40 Mirage Filter
Ocena autora
51star1star1star1star1star