Eye Conic Provocouture – Jak Marc Jacobs jesienią 2017 prowokuje spojrzeniem

Jesień to czas, w którym twórcy modowi prześcigają się w pomysłach na nowe kolekcje. Jedną z najciekawszych nowości jest kosmetyczna linia Eye Conic Provocouture od wybitnego projektanta – Marca Jacobsa. W tym artykule będziemy się przyglądać nowym propozycjom i podpowiemy, jakie trendy w makijażu będziemy mogli zauważyć w sezonie jesienno-zimowym 2017.

Makijaż na każdą okazję

Kosmetyki od Marca Jacobsa to kompletna linia, która pozwoli Ci na wykonanie makijażu na każdą okazję. Linia Eye Conic Provocouture jesienią 2017 to przede wszystkim idealnie dobrane cienie do powiek, którymi można łatwo podkreślić oczy. W ofercie znajdziemy zarówno intensywne cienie w odcieniach metalicznego srebra, niebieskiego czy bordo, jak i subtelniejsze w odcieniach różu czy brązu.

Sztuka prowokacji

Jak podpowiada nazwa linii, makijaż stworzony przy użyciu kosmetyków od Marca Jacobsa ma być prowokacyjny. Oczy zwracają na siebie uwagę i to właśnie na nie skupiamy przyglądając się nowym trendom w branży. W makijażu oczy są na pierwszym planie i to właśnie na nie projektantom najwięcej czasu zajmuje. Dlatego też warto wykorzystać nowe kolory i odcienie, które pomogą podkreślić nasze spojrzenie.

Trendy jesieni 2017

Jeżeli chodzi o trendy w makijażu, to jesień 2017 to przede wszystkim czas klasycznej elegancji i subtelnego połysku. W ofercie linii Eye Conic Provocouture jesienią 2017 znaleźć można cienie w odcieniach wrzosu, granatu oraz bordo. W tym sezonie warto zdecydować się na podkreślenie naturalnej urody przy pomocy prostych, ale efektownych kosmetyków.

Podsumowanie

Kosmetyki od Marca Jacobsa to idealny wybór dla każdej kobiety, która pragnie podkreślić swoją urodę. Linia Eye Conic Provocouture jesienią 2017 to zbiór klasycznych i nowoczesnych odcieni, które podkreślą piękno naszych oczu. Pamiętajmy jednak, że makijaż to przede wszystkim sztuka prowokacji i zachęcania do spojrzenia – niech nasze oczy zawsze będą w centrum uwagi!