Makeup Revolution Fortune Favours the Brave – Paleta 30 Cieni, czy warto ją kupić?

W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają kosmetyki firmy Makeup Revolution. Jedną z kultowych palet jest Fortune Favours the Brave, która zawiera aż 30 różnych odcieni, wśród których znajdziemy zarówno matowe, jak i brokatowe. W tym artykule zajmiemy się pytaniem o wartość zakupu tego kosmetyku i spojrzymy na niego z różnych perspektyw.

Opakowanie i wygląd palety

Już na pierwszy rzut oka paleta przyciąga uwagę swoim eleganckim, ale jednocześnie przyciągającym wzrok opakowaniem. Znajdujące się w środku cienie są ułożone w dwóch rzędach, co ułatwia ich wybór i użycie. Dodatkowo załączone jest lusterko, dzięki któremu możemy wykonać makijaż w każdych warunkach.

Jakość cieni

To, co wyróżnia tę paletę, to przede wszystkim jakość cieni. Są one bardzo dobrze napigmentowane i łatwo aplikują się na powiekę. Cienie matowe są jednymi z najlepszych, jakie miałam okazję używać, a te brokatowe przykuwają uwagę i nadają lookowi wyjątkowego charakteru.

Trwałość makijażu

Poza jakością, ważnym czynnikiem jest również trwałość. W moim przypadku cienie z palety Fortune Favours the Brave utrzymują się na powiece przez wiele godzin, bez potrzeby poprawek. Dodatkowo, nie osypują się i nie osadzają w załamaniach powieki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o efekt "pandy".

Multifunkcyjność palety

Największą zaletą tej palety jest jej uniwersalność. Znajdziemy w niej odcienie, które doskonale sprawdzą się zarówno do codziennego, jak i wieczorowego makijażu. Bez problemu zdobędziemy również wiele ciekawych i oryginalnych efektów.

Czy warto kupić paletę Fortune Favours the Brave?

Mimo wysokiej jakości, cena palety jest dość przystępna i wynosi około 70 zł. Uważam, że jest to bardzo dobry stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwagę, że w jednym miejscu mamy aż 30 różnych odcieni. Dlatego też uważam, że warto zainwestować w tę paletę.

Wady palety Fortune Favours the Brave

Nie bylibyśmy uczciwi, gdybyśmy nie wspomnieli o wadach tej palety. Jednym z jej niewielkich problemów jest brak nazw odcieni, co może utrudnić powtarzanie konkretnych looków. Dodatkowo, paleta jest trochę dużej wielkości, przez co może okazać się kłopotliwa w podróży.

Podsumowanie

Podsumowując, paleta Fortune Favours the Brave to kosmetyk, który ciężko polecić na "nie". Warto inwestować w nią ze względu na jej uniwersalność, jakość oraz przystępną cenę. Z ręką na sercu polecam tę paletę każdej miłośniczce makijażu.