MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury | Recenzje krem pod oczy

MAGIC RESCUE krem pod oczy

MAGIC EYE RESCUE krem pod oczy od Charlotte Tilbury, ma cofnąć czas. Bogaty w składniki odżywcze rekonstruuje inawilża skórę, minimalizuje zmarszczki i zapobiega powstaniu nowych. Ponad to krem powinien rozświetlać okolicę pod oczami, lekko ją liftingować, i dawać cudowny efekt soft-focus. Produkt w swym składzie posiada ekstrakty z botanicznych roślin, komórki macierzyste, olej migdałowy, oraz czerwone algi bogate w wapń i magnez.

 

Charlotte Tilbury MAGIC EYE RESCUE | Recenzja

 

MAGIC RESCUE krem pod oczy
MAGIC RESCUE krem pod oczy

 

Opakowanie kremu pod oczy „MAGIC EYE RESCUE jest niezwykle luksusowe i eleganckie, to szklany kanciasty słoiczek z nakrętką w kolorze złotawej miedzi, charakterystycznej dla wszystkich produktów „Charlotte Tilbury”.

MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury
MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury

 

Formuła jest dość gęsta i bogata. Krem ma delikatny, nienachalny zapach. Jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza na całą okolicę pod oczami. Produkt pozostawia, tłustawy film na skórze, i nie wchłania się całkowicie. Daje efekt lekko rozświetlający.

 

MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury
MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury

 

Niestety u mnie krem kompletnie nie sprawdza się jako baza pod makijaż. Ciężka konsystencja, nie współpracuje dobrze z większością korektorów pod oczy, które mocno się rolują. Problem nie znika mimo wydłużenia przerwy pomiędzy aplikacją Magic Rescue, a korektora.

Krem zdecydowanie lepiej działa nakładany na noc, ale i w tym przypadku zdecydowanie bardziej wolę używać Extra Eye Repair Cream od BOBBI BROWNktórego formuła jest gęstsza i bardziej nawilżająca.

Podsumowując „Krem pod oczy MAGIC EYE RESCUE” używam już od 5 miesięcy, oceniając jego działanie długofalowe, widzę tylko niewielką poprawę kondycji skóry pod oczami. Jest ona wprawdzie bardziej nawilżona, a w zasadzie natłuszczona zaraz po użyciu produktu, ale kompletnie nie widzę efektu napięcia skóry, czy też spłycenia zmarszczek. Krem drogi, a niestety zupełnie przeciętny. Spokojnie w podobnej lub niższej cenie znajdziecie dużo lepsze produkty, chociażby wspomniany wcześniej krem pod oczy od Bobbi Brown, który bardzo polecam.

MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury
MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury

 

Krem pod oczy MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury do kupienia tutaj.

charlotte
glowgasm
glowgasm
char glow
pilow konturowk
tilbury ikon
kissing
lipcheat
magic eye
filmstar
dolce vita
baza charlotte
clay mask
cienie tilb krem
maskara tilbury
charlotte puder
charmeleon
charlotte syopki
holiwod filter
pomadka pillow talk
tusz
exagger eyes
tilbury lip bath
róż pillow talk
cienie pillow talk
tilbury puder air
ikonpalette
Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
MAGIC EYE RESCUE Charlotte Tilbury
Ocena autora
51star1star1star1star1star