Lumene Blur Foundation podkład wygładzający recenzja

Lumene Blur Foundation

Finlandzka marka Lumene, inspirowana pięknem nordyckich kobiet słynie z doskonałych jakościowo kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych o świetnym jakościowo, naturalnym składzie. Poznaj świetlistą, naturalną i zadbaną skórę już dziś.

„This is the secret of Nordic beauty: the beauty of pure, naturally luminous skin”

Lumene

 

opinie Lumene Blur Foundation

Lumene Blur Foundation

 

 

Lumene Blur Foundation
Recenzja

Opakowanie i formuła

Podkład Lumene Blur Foundation znajduje się w cielistej, prostej tubce bez pompki co akurat dla mnie jest minusem. Do testów wybrałam standardowo odcień najjaśniejszy 0 Light Ivory. Formuła kosmetyku jest bardzo lekka, piankowo-kremowa i bardzo ładnie rozprowadza się i stapia ze skórą bez pozostawienia smug. Efekt jaki daje jest naturalny, rozświetlony i niezwykle świeży. Skóra jest pięknie wygładzona z efektem soft-focus. Produkt nie podkreśla suchych skórek, nie daje efektu maski. Krycie możemy stopniować maksymalnie do średniego. „Blur Foundation” doskonale współpracuje ze wszystkimi pudrami zarówno sypkimi jak i w kamieniu. Najładniej wygląda wpracowany w skórę beauty blenderem.W składzie mamy odmładzający olej z nasion arktycznej maliny moroszki chroniący przed wolnymi rodnikami. Dodatkowo podkład zapewni ochronę przeciwsłoneczna na poziomie SPF 15.

Kolor 0 Light Ivory, jest jasnym, beżowym odcieniem z lekko różowymi podtonami.

Lumene Blur Foundation

 

Lumene Blur Foundation

 

Lumene Blur Foundation

 

 

Trwałość

Podkład utrzymuje się około 7 godzin bez konieczności poprawek.

Opinia Lumene Blur Foundation
| Podsumowanie

 

Blur Foundation jest moim odkryciem ostatnich tygodni. Daje przepiękne zmiękczenie rysów twarzy, nie wchodzi w pory, pięknie wygładza skórę. Końcowy efekt jest bardzo naturalny i odejmuje lat. Doskonale sprawdza się w codziennym makijażu, a do tego posiada bardzo dobry skład. Gorąco polecam sprobować. Genialny!

recenzja Lumene Blur Foundation

„Lumene Blur Foundation” do kupienia tutaj.

Podobny podkład tutaj:


Zapraszam również do zapoznania się z recenzją mocniej ryjącego podkładu Ysl All Hours, tutaj.

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Lumene Blur Foundation
Ocena autora
51star1star1star1star1star