Lumene Blur Foundation – Czy warto wypróbować?

Czym jest Lumene Blur Foundation?

Lumene Blur Foundation to podkład wyglądający, który ma na celu wygładzenie skóry. Stworzony został w Finlandii, a na rynku pojawił się w 2016 roku. Podkład ten zyskał sobie popularność ze względu na swoją formułę, która zapewnia matowienie skóry i redukuje widoczność porów. Lumene Blur Foundation jest dostępny w 7 odcieniach, co pozwala na dobranie idealnego koloru do cery.

Lumene podkład wyglądający – jak działa?

Podkład Lumene Blur Foundation zawiera w składzie m.in. ekstrakt z arktycznej borówki oraz krzemionkę, które wpływają na wygładzenie skóry. Po nałożeniu podkładu, skóra wygląda na bardziej matową, a niedoskonałości są mniej widoczne. Podkład ten ma lekką konsystencję, co pozwala na jego łatwe rozprowadzenie.

Lumene Blur Foundation – czy warto go kupić?

Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na to, że Lumene Blur Foundation to produkt stworzony z myślą o wygładzeniu skóry. Jeśli więc masz cerę problematyczną lub trądzikową, warto wypróbować ten podkład. Wpływa on na matowienie cery, co może być dla wielu osób dużym plusem. Co więcej, Lumene Blur Foundation dostępny jest w 7 odcieniach, przez co łatwiej dobrać odpowiedni kolor do swojej skóry.

Podkład Lumene Blur Foundation dostępny jest w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. W sieci znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, jednak zawsze warto zwrócić uwagę na to, że to, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie będzie działać dla innej.

Recenzja Lumene Blur Foundation – moja opinia

Zdecydowałam się na zakup Lumene Blur Foundation ze względu na jego formułę, która obiecywała wygładzenie skóry. Muszę przyznać, że podkład Lumene Blur Foundation jest jednym z lepszych, jakie miałam okazję stosować. Jego lekka konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzenie, natomiast efekt końcowy to wygładzona skóra, która wygląda na mniej zmęczoną. Podkład dobrze matuje skórę, dzięki czemu niedoskonałości są mniej widoczne. Wybierając odpowiedni odcień, można uzyskać całkiem naturalny wygląd skóry.

Podkład Lumene Blur Foundation to dobry wybór, jeśli szukasz produktu, który wygładzi Twoją skórę i zredukuje widoczność porów. Jednak, jak zawsze w przypadku produktów do makijażu, warto wybrać odpowiedni kolor i dobrze dopasować go do swojej cery.

Lumene Blur Foundation swatches – kolory

Podkład Lumene Blur Foundation dostępny jest w 7 odcieniach:

  • Lumene Blur 1 "Transparent"
  • Lumene Blur 2 "Fair"
  • Lumene Blur 3 "Light"
  • Lumene Blur 4 "Medium"
  • Lumene Blur 5 "Golden Sand"
  • Lumene Blur 6 "Toffee"
  • Lumene Blur 7 "Caramel"

Podkłady Lumene vs. Clarins – opinie

Jeśli szukasz dobrego wygładzającego podkładu, z pewnością zastanawiasz się, czy warto wybrać Lumene Blur Foundation, czy może bardziej znany podkład Clarins. Oba te produkty mają swoich zwolenników, jednak Lumene Blur Foundation jest tańszy i dostępny w większej liczbie kolorów. Moja opinia to taka, że jeśli stawiasz na stosunkowo niską cenę i dobrej jakości produkt, Lumene Blur Foundation będzie dla Ciebie odpowiednią opcją.

Podsumowanie – Lumene Blur Foundation

Lumene Blur Foundation to wyglądający podkład, który ma za zadanie wygładzić skórę i zredukować widoczność porów. Dostępny w 7 odcieniach, może być dobrym wyborem dla osób, które poszukują dobrego wygładzającego podkładu. Podkład Lumene Blur Foundation matuje skórę, dzięki czemu niedoskonałości są mniej widoczne. Pozytywnie wypowiada się na jego temat wiele osób, co tylko potwierdza jego jakość.