Luksusowe palety cieni niewarte swojej ceny | Krótka historia nieudanych zakupów

Luksusowe palety cieni niewarte swojej ceny

Założę się, że nie jestem jedyna, która niejednokrotnie zawiodła się kupując luksusowy produkt, który okazywał się być zupełnymi przeciętniaczkiem, tudzież kompletną klapą niewartą wydanych pieniędzy. Wcale nie twierdzę od razu, że był to kosmetyk absolutnie koszmarny, tyle tylko że jego jakość wyraźnie odbiegała od moich oczekiwań. Zaliczając kolejne wpadki postanowiłam rozpocząć cykl postów dotyczący luksusowych kosmetyków niewartych swojej ceny Pamiętaj jednak, że to co u mnie się nie sprawdza wcale nie musi być równoznaczne z tym, że nie sprawdzi się u Ciebie. Teraz przypomnij sobie ile razy Tobie również opadały ręce, a nadzieje na prawdziwe perełki ulatniały się w bliżej nieokreślona przestrzeń. Pozostawało rozczarowanie, prawda?. A co jeśli pomożemy sobie uniknąć tego typu „wpadek”?


Luksusowe palety cieni niewarte swojej ceny


 

Cykl postów rozpoczynam od nieudanych palet cieni, bo to na nich, ze względu na swoje umiłowanie do tego typu produktów zawodziłam się najczęściej.

 

By Terry Designer Palette No.2 Color Design

 

Markę By Terry bardzo lubię, zarówno za filozofię, jak i produkty, które w przeważającej ilości są bardzo dobrej jakości. Niestety przepięknie wyglądająca paleta Color Designer Eyeshadow Palette, mocno rozczarowała mnie pigmentacją. Kolory choć doskonale skomponowane, niestety dość słabo się budują i nie pozwalają mi osiągnąć głębi jaką bym chciała. Makijaże uzyskujemy bardzo delikatne, rozmyte, które sprawdzą się jako podstawowe look’i dnia codziennego. Niemniej jednak w tej cenie podobny efekt, a może nawet lepszy osiągniecie przy użyciu chociażby cieni marki Zoeva.

Chcesz mieć podobną paletę, ale o lepszej jakości? Sprawdź Too Faced Just Peachy Mattes, którą możesz kupić tutaj.

By Terry Designer Palette No.2 Color Design

By Terry Designer Palette No.2 Color Design

Pełną recenzję przeczytacie tutaj.

⭐ Najlepsze palety cieni na lato.
⭐ Dlaczego warto kupić te błyszczyki?

 

Too Faced White Chocolate Bar

Paleta White Chocolate, to jeden z większych zawodów dotyczących marki Too Faced. Jakość cieni jest po prostu beznadziejna. Kolory są blade, mało intensywne i w ogóle się nie stopniują. Samo zestawienie odcieni zachwyca, niestety równie mocno nie zachwyca  sama jakość palety, która pozostaje  na bardzo niskim poziomie. Podobnie jak w przypadku kompaktu opisywanego powyżej, tutaj również możemy liczyć wyłącznie na dzienne, bardzo stonowane makijaże, zdecydowanie bardziej rozmyte i niewyraźne nawet niż w przypadku produktu By Terry.

Lepszą alternatywą dla tego kompaktu będzie np. paleta Zoeva Sweet Glamour, którą możesz kupić tutaj.

 

Too Faced White Chocolate Bar

 

 

Pełną recenzję znajdziecie tutaj.

 

Too Faced White Peach

Kolejna koszmarna paleta marki Too Faced. Czarna seria czy co? Sama nie wiem czy White Peach czy też White Chocolate zajmuje pierwsze miejsce  w plebiscycie na wyjątkowo mało udane kosmetyki. Ten mini-kompakt, który wprawdzie wygląda przeuroczo i cudownie pachnie, to jednak zawiera cienie które okropnie mocno się osypują, nie budują się zupełnie, dając przeciętne, nijakie makijaże oka. Serio, nawet metaliki które słyną generalnie z intensywności tutaj ledwie są widoczne. W mojej ocenie klapa na całej lini.

Zerknij na lepszą paletkę Chocolate Bon Bons, którą możesz dostać tutaj.

Too Faced White Chocolate Bar

 

 

Too Faced White Chocolate Bar

Pełna recenzja tu.

Tom Ford Nude Dip Eye Color Quad

 

Genaralnie uwielbiam „czwórki” od Toma Forda. Charakteryzuje je doskonała jakość, prostota pracy i piękny wielowymiarowy efekt na powiekach. Niemniej jednak Nude Dip jest w mojej ocenie najmniej udaną paletką. Owszem cienie nadal pozostają na świetnym poziomie, ale nie jest to z całą pewnością intensywność, miękkość i jakość jaką znajdziemy chociażby w Cocoa Mirage bądź Cogniac Sable. Dlatego dla mnie nie warto na nią wydawać takiej kwoty.

Szczególnie polecam Ci Cocoa Mirage, którą kupisz tu.

 

Tom Ford Nude Dip Eye Color Quad

Tom Ford Nude Dip Eye Color Quad

 

 

Recenzja przeczytasz tutaj.

 

 

Summary
Luksusowe palety cieni niewarte swojej ceny
Tytuł
Luksusowe palety cieni niewarte swojej ceny
Opis
Luksusowe palety cieni niewarte swojej ceny. Przeczytaj których kosmetyków unikać i nie przepłacać.By Tery, Too Faced, Huda, Kat Von D czy może inne?
Autor
Nazwa wydawcy
Delicious Beauty
Logo wydawcy