LOUIS VUITTON Luksusowy HAUL zakupowy

Markę Louis Viutton poznałam już kilka lat temu, i od tej pory sukcesywnie poszerzałam własną kolekcję o nowe produkty, który zawsze były dobrze przemyślane. Najdłużej zastanawiałam się nad zakupioną ostatnio torebką, którą pokażę wam w dzisiejszym haul’u. Decyzji o kupnie nie chciałam podejmować pochopnie przede wszystkim dlatego, że był to spory wydatek i chciałam mieć 100% pewności, że to ją właśnie chcę, pożądam i nie będę żałować wydanych pieniędzy.


Zawsze gdy decyduje się na tego typu luksusowy produkt, staram się najpierw wykonać odpowiedni research bazując na recenzjach i filmach, rozważając wszelkie plusy i minusy zakupu. Tym razem było nie inaczej. Proces podejmowania decyzji zajął mi ponad rok, ale dzięki temu w chwili obecnej w pełni mogę się cieszyć moją nową torebką Louis Vuitton Pochette Mettis !

Czy warto kupić torebkę Louis Vuitton Pochette Mettis ?

 
Na pytanie „Czy warto kupić torebkę Louis Vuitton Pochette Mettis ?” nie mam dobrej odpowiedzi. Generalnie wychodzę z założenia, że przedmiot jest wart tyle ile chcemy za niego zapłacić. I już samo to stwierdzenie stanowi pojęcie bardzo względne, bo każdy z nas ma inne priorytety i możliwości finansowe. Ja od dawna wiedziałam, że ten właśnie model będzie kolejnym w mojej kolekcji.
Początkowo bardzo chciałam zakupić model w klasycznym Monogramie, po pewnym czasie uznałam jednak, że stał się on zbyt popularny i postanowiłam zainwestować w wersję z granatowej skóry z czerwoną podszewką i wykończeniem w tym samym kolorze. Takie zestawienie kolorystyczne gwarantuje ponadczasowość i dużą uniwersalność.
Louis Vuitton Pochette Metis jest torebką niezwykle pojemną, która posiada dwie komory główne i dwie mniejsze. Spokojnie mieści wszystko to co potrzebuję mieć przy sobie każdego dnia.

⭐️ Sprawdź również: Agenda Louis Vuitton, planowanie to zadanie.


Jeśli mowa o stylizacji torebki „Louis Vuitton Pochette Metis”, to w moich zakupach nie mogło zabraknąć powszechnie wykorzystywanego gadżetu jakim jest bandeau, które umożliwia dowolnie obwiązanie rączki torebki i uzyskanie różnych wariantów kolorystycznych i dodatkowych możliwości zestawień.

Louis Vuitton Bandeau

LV World Bandeau” jest totalną klasyką marki w brązowych ciepłych odcieniach z logiem na wierzchu. Prezentuje się niezwykle elegancko i ponadczasowo. Można ją nosić na wiele sposobów,między innymi jako opaskę na głowie, przewiązaną w koło szyi czy też jak powyżej wspomniałam jako ozdobę torebki.
 
Jeu de Louis BB Bandeau” to dla odmiany różowo-brzoskwiniowa wersja, która z jednej strory posiada motyw kwiatów, a z drugiej torebek Louis Vuitton. Jest wersją nieco cieńszą w porównaniu do omawianej powyżej.

⭐️ Sprawdź również : Recenzja Louis Vuitton Pochette Felice.
⭐️ Sprawdź również: Zakupy w TOUS, haul.


Portfel Louis Vuitton Adele Wallet

 
Portfel  „Louis Vuitton Adele Wallet ujął mnie przede wszystkim oryginalnym designem, różniącym się od innych produktów tego typu. Model ten występuje wyłącznie w Monogramie z fuksjowymi bądź czerwonymi dodatkami. Mamy tutaj dwie przegródki zamykane na ekspres, 19 slotów na karty lojalnościowe czy też kredytowe oraz dwa większe przedziały na dokumenty czy też gotówkę.
 
Po tak przydługim wstępie zapraszam na „Luksusowy haul zakupowy Louis Vuitton” na kanale DELICIOUS BEAUTY”


Luksusowy haul zakupowy Louis Vuitton

 

 

PODOBNE
KOMENTARZE

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.