LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST LIGHT – Serum z witaminą C do twarzy

Opinia LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST

Parę tygodni temu na moim blogu pojawiła się recenzja bardzo drogiego „serum z witaminą C” – ACADEMIE White Derm Acte Essence EclaircissanteJako że właściwości pielęgnacyjne tego typu preparatu przypadły mi do gustu, postanowiłam znaleść tańszy zamiennik powyższego. Ostatecznie przeglądając bogatą ofertę kosmetyków, zdecydowałam się przetestować LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST w wersji LIGHT. W ofercie marki znajduje się również opcja RICH, z przeznaczeniem do cery suchej.

 

Recenzja LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST LIGHT
serum do twarzy z witaminą C

 

Test LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST
Serum z witaminą C opinie 

 

Serum do twarzy z witaminą C  „LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST” jest produktem zawierającym skoncentrowaną, 15% witaminę C, o działaniu anty-aging. Preparat ma pobudzać syntezę kolagenu, wyrównać koloryt skóry oraz niwelować wolne rodniki. Dodatkowo w składzie znalazł się tokoferol, kwas hialuronowy oraz magnez, które potęgują działanie zawartej witaminy oraz mają właściwości odżywcze. Wersja LIGHT przeznaczona jest do skóry normalnej i mieszanej, zarówno młodej jak i z oznakami starzenia.

 

LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST
LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST

 

Opakowanie

LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C znajduje się w szklanej buteleczce z pipetkowym aplikatorem, dozującym odpowiednią ilość preparatu do pokrycia całej twarzy. Całość wygląda bardzo estetycznie, a opakowanie samo w sobie zapobiega rozpadowi aktywnych składników.

Recenzja LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST
Serum z witaminą C do twarzy

 

Formuła

Formuła „serum z witaminą C do twarzy” jest oleista, lejąca, bardzo łatwo rozprowadza się na skórze, dość szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżoną i lekko świecącą. Nie zapycha porów i nie powoduje wysypów, co w moim przypadku jest niesamowitą zaletą. Serum stosuję głownie na dzień pod krem, sprawdza się również doskonale jako baza pod makijaż, świetnie współpracując ze wszystkimi moimi podkładami.

 

Recenzja LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST

 

Efekty stosowania LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C- serum z witaminą C działanie

„Serum  z witaminą C do twarzy” natychmiastowo po aplikacji daje ulgę, nawilżenie i ukojenie napiętej skórze. Niestety po 2 miesiącach stosowania, nie zauważyłam redukcji przebarwień, ale też produkt nie wyrządził krzywdy mojej cerze. Fajnie ją odżywiał i jakby napinał.  Tak naprawdę jeszcze nie wiem, czy zaopatrzę się w kolejną buteleczkę, ale raczej pozostanę w trybie poszukiwacza. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tego typu produktami, napiszcie proszę, a chętnie wypróbuję.

Opinia LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST
Opinia LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST

 

Walczysz z przebarwieniami i niedoskonałościami? Wypróbuj świetny preparat z kwasem glikolowym Alpha-H Liquid Gold. Pełną recenzję, możesz przeczytać tutaj.

Praparat Alpha-h z kwasem glikolowymą
ALPHA-H Liquid Gold

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
LIQ CC SERUM 15% VITAMIN C BOOST LIGHT
Ocena autora
41star1star1star1stargray