LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER RECENZJA | BAZA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER

Dzisiaj będzie o mojej ulubionej bazie pod podkład do zadań specjalnych, LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER, używam zawsze kiedy moja cera przestaje ze mną współpracować, robi się kapryśna, świecąca i lubi się zapychać. Zapraszam.

Opinia LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER
Opinia LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER

Recenzja
LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER

 

„Baza LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER” stworzona została z myślą o kobietach z problematyczną, tłustą, skłonną do niedoskonałości cerą. Produkt ma niwelować drobne linie, minimalizować widoczność niedoskonałości, nie zapychać i oczywiście przedłużać trwałość makijażu.

 

Recenzja LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER
Recenzja LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER

 

OPAKOWANIE

Baza znajduje się w minimalistycznej pod względem wyglądu tubce, w beżowym kolorze z logiem marki i nazwą produktu na wierzchu. Niestety opakowanie nie zawiera aplikatora, a produkt wyciskamy, jak to ma miejsce w przypadku typowych kremów do rąk.

 

FORMUŁA

LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER, ma lekką, kremową formułę w białawym odcieniu, która bez najmniejszych problemów, szybko stapia się ze skórą. Produkt natychmiastowo, delikatnie matuje i wygładza pory. Primer świetnie współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami, niezależnie od formuły. Ułatwia ich rozprowadzenie bez pozostawienia smug. Dodatkowo w składzie produktu znajdziemy witaminy A, C i E.

 

TEST LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER
TEST LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER

 

TRWAŁOŚĆ

Baza od Laury Mercier, zauważalnie przedłuża trwałość makijażu, nawet najmniej wytrzymałe podkłady zyskują kilka dodatkowych godzin noszenia bez konieczności poprawek, a moja strefa T na wiele godzin pozostaje matowa. Produkt jest bardzo komfortowy w noszeniu i nie zatyka porów.

 

Opinia LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER
|Podsumowanie

 

LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER” jest bazą którą używam w zasadzie wyłącznie latem, kiedy zaczynam mieć problem ze świecącą skórą. Produkt zapewnia mi doskonałe zmatowienie, jednocześnie nie przesuszając mojej cery. Sprawia, że podkład nawet w najgorsze upały nie przemieszcza się i trzyma konturowanie. Niemniej jednak musicie pamiętać, że jestem właścicielką skóry mieszanej, która latem „przesuwa” się w stronę tłustej, a zimą jest bardziej sucha. Myślę, że kosmetyk doskonale sprawdzi się również w przypadku skóry tłustej

LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER, do kupienia tutaj.

Podobne produkty:


Wolisz bazy rozświetlające, z przeznaczeniem do skóry suchej i dojrzałej? Zapoznaj się z postem na temat SENSAI BRIGHTENING MAKE-UP BASE, tutaj.

 

Recenzja SENSAI BRIGHTENING MAKE-UP BASE
Recenzja SENSAI BRIGHTENING MAKE-UP BASE

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
LAURA MERCIER OIL FREE PRIMER
Ocena autora
51star1star1star1star1star