Laura Mercier Mineral Powder Recenzja | Mineralny puder, warty grzechu!

Recenzja LAURA MERCIER Mineral Powder

Moje doświadczenia z pudrami sypkimi są naprawdę bardzo różne. Niestety większość z nich z całą pewnością nie jest dla mnie, zaaplikowane natychmiastowo postarzają mnie o kilka lat, tworząc z mojej twarzy pudrową, suchą maskę ( i nie, nie pomagają mgiełki, fixery czy inne cuda, tak jest i koniec). Jest jednak kilka perełek wśród nich, które używam z prawdziwą przyjemnością, ponieważ sprawdzają się u mnie doprawdy znakomicie. Dzisiejszy wpis poświęcę właśnie jednej z nich, a mowa o mineralnym pudrze sypkim Laura Mercier Mineral Powder. Zapraszam do czytania.

 

 

Opinia LAURA MERCIER Mineral Powder

 

 Recenzja Laura Mercier Mineral Powder

 

„Laura Mercier Mineral Powder” jest mineralnym pudrem wykończeniowym, który zdecydowanie lepiej się u mnie sprawdza, niż osławiony, kultowy, sypki puder transparentny tejże marki. Jest to o tyle dziwna „przypadłość”, ponieważ zwyczajowo produkty mineralne kompletnie nie są dla mnie, a wszelkie podejmowane przeze mnie próby współpracy z nimi kończą się sromotnym fiaskiem. Tym większe było moje zaskoczenie, gdy recenzowany dzisiaj produkt zdziałał istne cuda na mojej skórze.

LAURA MERCIER Mineral Powder

 

Opinia LAURA MERCIER Mineral Powder

 

Opakowanie i formuła

Puder znajduje się w klasycznym, minimalistycznym, aczkolwiek luksusowo wyglądającym plastikowym słoiczku, charakterystycznym dla wszystkich kosmetyków sypkich marki. W środku znajduje się sitko dozujące pożądaną ilość produktu. W składzie mamy pierwiastki naturalne oraz 15 aminokwasów o działaniu wygładzającym i przeciwstarzeniowym. Puder jest doskonale zmielony i aksamitny, daję piękne lekko satynowe wykończenie, które nie jest płaskie i maskowate. Cera po aplikacji natychmiastowo staje się ujednolicona i promienna. Krycie stopniujemy dokładając kolejne warstwy. Moją ulubioną techniką aplikacji jest użycie syntetycznego pędzla flat kabuki, którym stemplując wprasowuję produkt w skórę, po czym w ostatnim kroku rozcieram go delikatnie ruchami okrężnymi. Przed aplikacją jak zawsze pamiętamy o pozbyciu się nadmiaru produktu z pędzla.
Laura Mercier Mineral Powder doskonale współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami, nie ciastuje się, ani nie ściera, ładnie matuje i trzyma konturowanie przez cały dzień.

 

Test LAURA MERCIER Mineral Powder

 

LAURA MERCIER Mineral Powder

 

Test LAURA MERCIER Mineral Powder

 

 

Laura Mercier Mineral Powder odcień 01 REAL SAND

Odcień Real Sand  jest neutralno-ciepłym, beżowym odcieniem, z leciutkim brzoskwiniowym pod-tonem, który jak na moje osobiste potrzeby mógłby być odrobinę jaśniejszy.

 

 

Recenzja LAURA MERCIER Mineral Powder

 

Recenzja LAURA MERCIER Mineral Powder

 

Trwałość

Puder gruntuje podkład na wiele godzin, nie znika, nie ściera się, a strefa T jest ładnie zmatowiona i nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

 

Podobne produkty:

Laura Mercier Mineral Powder Opinia
| Podsumowanie

 

Jeśli szukasz pudru sypkiego, który doskonale gruntuje, jednocześnie nie dając nadmiernie pudrowego, maskowatego efektu, ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie. Dodatkowym, niezaprzeczalnym atutem są również jego właściwości pielęgnacyjne. Myślę, że warto go wypróbować w przypadku gdy klasyczna wersja sypańca od Laury Mercier się nie sprawdziła.

Laura Mercier Mineral Powder do kupienia tutaj.

 

CHARLOTTE TILBURY AIRBRUSH FLAWLESS FINISH
C

 

Jesteś zwolenniczką pudrów w kamieniu? Zapraszam na recenzję produktu Charlotte Tilbury  Airbrush, który jest równie doskonale zmielony jak produkty sypkie. Artykuł na ten temat przeczytasz tutaj.

 

 

 

deliciousbeauty

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Laura Mercier Mineral Powder
Ocena autora
51star1star1star1star1star