Testujemy: czy Laneige Lip Sleeping Mask i Sleeping Eye Mask są warte zachwytu?

Testujemy: czy Laneige Lip Sleeping Mask i Sleeping Eye Mask są warte zachwytu?

Czy wiecie, co to jest sleeping mask? To nic innego jak specjalna maska, którą nakładamy na twarz przed snem, aby wspomóc skórę w regeneracji i nawilżeniu. Jednym z najbardziej popularnych produktów tego typu są Laneige Lip Sleeping Mask i Sleeping Eye Mask. Czy są one naprawdę warte swojej ceny i zachwytu, jaki wokół nich panuje? Testujemy!

Co to za produkty?

Laneige Lip Sleeping Mask to maska do ust, która ma za zadanie nawilżać, odżywiać i regenerować skórę warg. Ma kremową konsystencję i przyjemny owocowy zapach. Sleeping Eye Mask to z kolei maska pod oczy, która ma działać na opuchnięcia, cienie pod oczami oraz delikatną skórę wokół nich.

Produkty pochodzą z Korei i, jak większość kosmetyków azjatyckich, szybko zdobyły rzeszę fanów na całym świecie. Ale czy naprawdę są takie świetne?

Recenzja Laneige Lip Sleeping Mask i Sleeping Eye Mask

Przeszłam przez tydzień testów obu produktów i muszę przyznać, że… nie byłam nimi zachwycona. Oczywiście, nie są to złe produkty, ale moim zdaniem nie są warte swojej ceny i takiego poziomu zachwytu, jaki wokół nich panuje.

Laneige Lip Sleeping Mask ma bardzo miłą konsystencję i fajny zapach, ale nie zauważyłam u siebie wysokiego poziomu nawilżenia. Skóra moich warg była po użyciu tej maski trochę gładziej i bardziej miękka, ale to wszystko. Jeśli szukacie produktu, który naprawdę odżywi wasze wargi, to moim zdaniem jest wiele lepszych opcji na rynku.

Sleeping Eye Mask to z kolei produkt, którym byłam bardziej zadowolona. Ma bardzo przyjemną konsystencję i fajny chłodzący efekt. Po użyciu byłam w stanie zauważyć delikatne zmniejszenie opuchnięć i delikatnej redukcji cieni pod oczami. Jednakże, podobnie jak w przypadku Laneige Lip Sleeping Mask, nie zauważyłam u siebie wyjątkowej regeneracji i nawilżenia skóry.

Czy warto kupić Laneige Lip Sleeping Mask i Sleeping Eye Mask?

Ostatecznie, jeśli zastanawiacie się nad zakupem tych produktów, to powinniście wziąć pod uwagę kilka faktów. Są one stosunkowo drogie, a ich skuteczność jest mocno dyskusyjna. Oczywiście, na rynku są osoby, które są nimi zachwycone, ale równie często można spotkać opinie podobne do mojej.

Moim zdaniem, jeśli chodzi o sleeping mask, to warto spróbować inne opcje, zanim zdecydujecie się na produkty od Laneige. Na rynku jest wiele kosmetyków, które oferują dużo lepszą skuteczność w niższych cenach.

Podsumowanie

Laneige Lip Sleeping Mask i Sleeping Eye Mask to produkty, które zdobyły rzesze fanów na całym świecie. Niestety, moim zdaniem, nie są to produkty warte swojej ceny i zachwytu, jaki wokół nich panuje. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to warto rozważyć inne opcje.