Lancome Monsieur Big – Tajemnica najnowszego tuszu do rzęs!

Kobiety zawsze marzą o idealnym makijażu. Często jednak największym wyzwaniem jest stworzenie idealnej bazy, której nie osłabią zaczerwienienia, niedoskonałości, ale także – krótkie i cienkie rzęsy. Na szczęście dla nas, producenci kosmetyków codziennie pracują nad udoskonaleniem swoich produktów, a jednym z takich kosmetyków jest właśnie Lancome Monsieur Big – najnowszy tusz do rzęs!

Lancome Monsieur Big – cos, czego potrzebowałaś!

Lancome, to marka, która zna się na makijażu. W swoim portfolio posiada wiele kosmetyków, które stały się ikonami. Nie inaczej jest z nowym tuszem do rzęs – "Lancome Monsieur Big".

Czy jest to najlepszy tusz do rzęs? Trudno powiedzieć. Ale z pewnością jest jednym z najlepszych. Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Właśnie o tym dowiesz się w dalszej części tekstu.

Lancome Monsieur Big – recenzja

Na pierwszy rzut oka ten tusz do rzęs wygląda bardzo elegancko. Srebrna buteleczka z czarnym nadrukiem, znanym z wcześniejszych produktów Lancome, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.

Oczywiście, wygląd nie mówi wszystkiego. Dlatego postanowiłam przetestować produkt na własnej skórze. Wystarczyło jeden pociągnięcie pędzelkiem po rzęsach, aby uzyskać cudowny efekt. Rzęsy stały się dużo dłuższe, gęstsze i bardziej podkręcone. Efekt rzęs zamkniętych w szkielecie skrzydłowym – to jest to!

Ale to nie wszystko, co może zaoferować Lancome Monsieur Big. Tusz jest bardzo trwały i nie rozmazuje się przez cały dzień. Tym samym daje pewność, że nasze spojrzenie zawsze będzie olśniewające!

Lancome Monsieur Big – zalety i wady

Oczywiście, jak każdy kosmetyk, Lancome Monsieur Big posiada swoje wady i zalety.

Zalety

  • Daje efekt długich i gęstych rzęs
  • Tusz jest bardzo trwały, nie rozmazuje się przez cały dzień
  • Ogromna wydajność – jeden tusz starcza na bardzo długo
  • Łatwo się aplikuje
  • Raczej nie powoduje podrażnień

Wady

  • W porównaniu z innymi produktami z wyższej półki, cena jest dość wysoka
  • Wielkość szczoteczki może być ciut za duża dla posiadaczek krótszych rzęs, co może powodować niestety nieestetyczne sklejenie rzęs

Lancome Monsieur Big – podsumowanie

Czy warto kupić nowy tusz do rzęs od Lancome – Monsieur Big? Oczywiście, że tak, zwłaszcza gdy zależy Ci na idealnym, wyrazistym spojrzeniu i efekt rzęs w szkielecie skrzydłowym. Jeśli dodatkowo cenisz sobie trwałość i wygodę aplikacji, to jest to kosmetyk idealny dla Ciebie. A kto wie, może po wypróbowaniu tych wspaniałych produktów, pozostaniesz już na zawsze wierna marce Lancome?