Jesienne paznokcie bez kompromisów: mój wybór kolorów lakierów hybrydowych Semilac i Neonail w 2019 roku

Jesienne paznokcie bez kompromisów: mój wybór kolorów lakierów hybrydowych Semilac i Neonail w 2019 roku

Jesień to czas, kiedy zmieniają się nietylko kolory przyrody, ale również stylizacje. Ja zawsze z nieskrywaną przyjemnością wybieram nowe kolory lakierów hybrydowych, które idealnie pasują do tej pory roku. W 2019 roku postawiłam na dwie popularne marki: Semilac i Neonail, które oferują szeroki wybór kolorów. W tym artykule opiszę moje wrażenia i subiektywną opinię na temat lakierów hybrydowych Semilac i Neonail na jesień 2019.

Dlaczego Semilac i Neonail?

Zdecydowałam się na te dwie marki, ponieważ są one dobrze znane na polskim rynku kosmetycznym i mają bardzo dobrą opinię wśród klientów. Dodatkowo, oferują one spory wybór kolorów i różnorodne warianty. Jestem pewna, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie w ofercie Semilac i Neonail.

Semilac Dancing Time i Karaoke Time

Wybrałam lakiery hybrydowe Semilac w odcieniach Dancing Time i Karaoke Time. Pierwszy z nich to przede wszystkim turkus z nutą zielonego, a drugi to czerwień z lekkim odcieniem brązu. Ten drugi lakier przypomina mi jesienne liście. Oba lakiery posiadają intensywny kolor i są bardzo trwałe. Mogę mieć pewność, że moje paznokcie będą wyglądać pięknie przez długi czas.

Semilac 285 i Brudny Róż

Semilac 285 to moje ulubione ciemne kolory, które są idealne na jesienny wieczór. Jest to właśnie odcień ciemnego granatu z nutami fioletu. Natomiast, brudny róż to lakier hybrydowy od Semilac, który łączy w sobie ciemniejszy róż z beżowym odcieniem. Jest to bardzo ciepły i przyjemny kolor, który idealnie pasuje do jesiennych stylizacji.

Neonail Moonlight Flower, Piece of Magic i Cosy Shelter

Oprócz Semilac, postawiłam również na lakiery hybrydowe od Neonail. Wybrałam trzy kolory: Moonlight Flower, Piece of Magic i Cosy Shelter. Moonlight Flower to bardzo ciekawy odcień, który łączy w sobie kolor szmaragdu, fioletu i niebieskiego. Piece of Magic to ciemny kolor, który przypomina kawę i jest idealny na wieczorne wyjścia. Natomiast, Cosy Shelter to ciepły, beżowy kolor, który idealnie pasuje do jesiennych stylizacji.

Podsumowanie

Moim zdaniem, lakiery hybrydowe Semilac i Neonail to świetna opcja na jesienne paznokcie. Obie marki oferują szeroki wybór kolorów, które są wyjątkowo trwałe i bardzo łatwe w aplikacji. Jeśli szukasz odpowiedniego koloru na jesień, polecam zdecydowanie Semilac Dancing Time, Semilac 285, Neonail Piece of Magic i Neonail Cosy Shelter. To moje absolutne faworyty, które idealnie pasują do jesiennych stylizacji.