Lab One No1 Eyeskin Care krem pod oczy zapobiegający powstawaniu zmarszczek

Lab One No1 Eyeskin Care

Zapewne nie jest Ci obca wiedza, że skóra okolicy pod oczami ma najbardziej delikatną strukturę ze wszystkich miejsc na ciele. Jest ona zdecydowanie cieńsza i tym samym ulega szybszemu starzeniu się, a zmarszczki pojawiają się dużo szybciej niż w innych okolicach. Dlatego tak istotna staje się właściwa pielęgnacja o działaniu profilatycznym. Ja wybrałam Lab One No1 Eyeskin Care krem pod oczy, który spełnia wszystkie moje oczekiwania w tym zakresie.

Lab One No1 Eyeskin Care

Lab One No1 Eyeskin Care


Recenzja Lab One No1 Eyeskin Care

 

Opakowanie i Formuła

Minimalistyczne, surowe, szklane opakowanie z pompką prezentuje się klasycznie i profesjonalnie. Od razu przywodzi na myśl produkt, który musi działać. Formuła jest niezwykle lekka, kremowa i szybko się wchłania z powierzchni skóry nie pozostawiając tłustego filmu. Idealnie współpracuje ze wszystkimi moimi korektorami, również mineralnymi nie zmieniając ich koloru ani właściwości co umożliwia z powodzeniem stopsowanie kremu również podczas porannej pielęgnacji jako bazy pod makijaż.

Lab One No1 Eyeskin Care

Lab One No1 Eyeskin Care

Działanie

W składzie znajdujemy haloxyl przeciwdziałający powstaniu cieni pod oczami poprzez zapobieganie rozpadowi hemoglobiny, hydroxksysukcynimid usuwający złogi żelaza odpowiedzialne za ściemnienie skóry, ester oligopeptydu wraz z kwasem palimtynowym stymulujący skórę do produkcji elastyny i kolagenu, witaminę E, B3 oraz nawilżający mocznik. Wszystkie te aktywne składniki mają wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę poprawiając jej mikrokrążenie.

Efekty stosowania:

Po około 4 tygodniach stosowania kremu zauważyłam wyraźne zwiększenie napięcia skóry pod oczami, stała się jakby bardziej gęsta? Nie odnotowałam powstania nowych zmarszczek, a nawilżenie utrzymywało się na stałym poziomie przez cały dzień. Co do cieni pod oczami nie umiem się wypowiedzieć ponieważ nie mam i nigdy nie było to moim zmartwieniem.

Lab One No1 Eyeskin Care

Lab One No1 Eyeskin Care

Lab One No1 Eyeskin Care


Czy warto kupić Lab One No1 Eyeskin Care
krem pod oczy zapobiegający powstawaniu zmarszczek?

 

Jeżeli Twoja skóra nosi pierwsze oznaki starzenia, bądź planujesz działać prewencyjnie w tym zakresie to „Lab One No1 Eyeskin Care” jest z pewnością produktem dla Ciebie. Sprawdza się zarówno w porannej jak i wieczornej pielęgnacji, nie podrażnia i odpowiednio nawilża skórę zapobiegając powstawaniu zmarszczek.

 

„Lab One No1 Eyeskin Care” możesz kupić w TOPESTETIC, a do każdego zamówienia otrzymasz zawsze bezpłatne próbki nowych produktów.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Lab One No1 Eyeskin Care
Ocena autora
51star1star1star1star1star