Jak wykonać makijaż w stylu Kylie Jenner?

Kylie Jenner to jedna z największych ikon urody naszych czasów. Jej makijaż zdobi setki okładek magazynów i miliony profili na Instagramie. Jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w branży beauty i każdy makijaż w stylu Kylie Jenner stanowi dla wielu kobiet marzenie. W tym artykule opiszemy krok po kroku, jak wykonać makijaż w stylu Kylie Jenner, dzięki któremu poczujesz się bardziej pewnie i pięknie.

Podstawy makijażu w stylu Kylie Jenner

Aby uzyskać wyjątkowy efekt, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii dotyczących makijażu w stylu Kylie Jenner. Przede wszystkim, ważne jest, aby skupić się na preparatach do pielęgnacji twarzy. Tylko zdrowa i dobrze nawilżona skóra pozwoli uzyskać pożądany efekt. Warto zacząć od dokładnego oczyszczenia twarzy i nałożenia kremu nawilżającego, a następnie nałożyć podkład w kolorze zbliżonym do Twojego odcienia skóry.

Niezbędne produkty

Przed przystąpieniem do wykonania makijażu w stylu Kylie Jenner, warto zapoznać się z listą niezbędnych produktów. Są to przede wszystkim:

 • puder
 • róż
 • bronzer
 • cień do powiek
 • eyeliner
 • pomadka w kolorze nude
 • brokat

Krok po kroku jak wykonać makijaż w stylu Kylie Jenner

 1. Nałóż na powieki jasny cień w kolorze nude oraz ciemniejszy cień w tonacji brązowej. Przy użyciu pędzla zblenduj kolory na powiekach, aby stworzyć delikatny makijaż smokey eye.
 2. Nałóż delikatny eyeliner na dolnej i górnej powiece, który podkreśli oczy, ale nie zdominuje całości makijażu.
 3. Teraz czas na nałożenie pudru, różu i bronzera. Puder zmatowiony skórę, róż dodaje subtelności, a bronzer pozwala na konturowanie twarzy, co jest charakterystyczne dla stylu Kylie Jenner.
 4. Wykorzystaj brokat i delikatnie rozświetl kości policzkowe, włosy i obojczyki.

Podsumowanie

Makijaż w stylu Kylie Jenner nie jest łatwy do wykonania, ale z powyższymi wskazówkami na pewno uda Ci się uzyskać pożądany efekt. Pamiętaj, aby krok po kroku, drobiazgowo wykonywać każdy etap makijażu i nie przesadzać z ilością kosmetyków. Po takim makijażu, poczujesz się pewniej i piękniej, niczym sama Kylie Jenner.