Witaj!

Współpraca

i DELICIOUS BEAUTY !

Marka Delicious Beauty powstała z miłości do szeroko pojętnego piękna. Pasja, otwartość, zaangażowanie, pomysłowość, perfekcjonizm i terminowość charakteryzują współpracę ze mną.

Świetny styl, dobra jakość, tylko rzetelne i bardzo dokładne recenzje. Wyłącznie wyselekcjonowane, wszechstronnie sprawdzone produkty do pielęgnacji skóry i włosów oraz kosmetyki do makijażu. Styl życia tylko w najlepszej oprawie, aktualne trendy i nowości, zawsze na czas.

Medycyna estetyczna z perspektywy lekarza specjalisty w tym zakresie i jednocześnie kobiety. Tylko sprawdzone, pewne informacje.

Moje wpisy słyną z dużej, rzadko spotykanej na blogach o podobnej tematyce dokładności i szczegółowości.

Każdy z prezentowanych produktów posiada szeroki, rzetelny opis i przepiękne zdjęcia, które w pełni oddają unikalność prezentowanego artykułu. Wszystkie wpisy traktowane są z jednakowo dużym zaangażowaniem, a moje opinie są zawsze poparte poprzedzającymi testami.

Wpisy na blogu są subiektywne, stanowią moje własne przemyślenia, nie zamieszczam na stronie przedruków z materiałów promocyjnych, ani z góry zaplanowanych tekstów. W tekstach piszę zarówno o wadach jak i zaletach danego artykułu. W całości za treść i promocję odpowiedzialna jestem ja.

Wszystkie moje recenzje wysoko pozycjonują się w wyszukiwarce google, generując stale powiększający się zasięg i dynamiczny przyrost statystyk bloga. Do każdego wpisu zapewniam pełne wsparcie SEO.

Zasady Współpracy

Podejmuję się współpracy w zakresie promocji kosmetyków, miejsc, produktów które :

– są dobrej jakości

– które sama lubię, używam i wysoko cenię, bądź chętnie bym wypróbowała

– z przyjemności będę polecała

– wpisują się w moje zainteresowania i tematykę bloga

Formy współpracy

– promocja kosmetyków do pielęgnacji cery i włosów tylko zgodnych z typem mojej urody. Nie promuje produktów które z założenia nie mogę przetestować bo nie odpowiadają moim potrzebom.

– promocja kosmetyków do makijażu, perfum, lakierów UV  i akcesoriów urodowych.

– recenzje i artykuły na temat produktów

– promocja w SM

– konkursy

– banery reklamowe

– promocja miejsc, salonów i usług

Jestem skłonna rozważyć wszelkie formy współpracy, które nie są sprzeczne z tematyką bloga oraz moimi zapatrywaniami.

Dlaczego ja?

Jestem osobą kreatywną, terminową i nie boję się wyzwań!
 • BLOG
  • Merytoryczne, szczegółowe treści w minimalistycznej, świetnej jakościowo oprawie graficznej, dopracowane w 100% cieszą się rosnącą popularnością czytelników.
 • YOUTUBE
  • Dopracowane, poruszające szeroką tematykę od strefy Beauty po modę, podróże i haule zakupowe oraz vlogi stanowią doskonałe uzupełnienie treści bloga.
 • SPRZĘT
  • Pracując nad projektami posługuję się profesjonalnym sprzętem fotograficznym, oświetleniowym oraz najlepszymi programami do postprodukcji obrazu.
 • PROFESJONALIZM
  • Praca ze mną oparta jest na dokładnym sprecyzowaniu oczekiwań zleceniodawcy, które jeśli się podejmę realizuję w 100 %, terminowo z zachowaniem dbałości o wszelkie szczegóły.
 • WSPARCIE SEO
  • Zapewniam pełne wsparcie SEO. Wszystkie moje artykuły wysoko pozycjonują się we wszystkich wyszukiwarkach organicznych.
 • SOCIAL MEDIA
  • Konto na Instagramie i Facebooku zrzesza wspaniałych obserwatorów, a ich grono stale rośnie.

 

Moje Social Media

Kontakt w sprawie współpracy:

contact@deliciousbeauty.pl