Współpraca

Marka Delicious Beauty powstała z miłości do szeroko pojętnego piękna. Pasja, otwartość, zaangażowanie, pomysłowość, perfekcjonizm i terminowość charakteryzują współpracę ze mną.

Świetny styl, dobra jakość, tylko rzetelne i bardzo dokładne recenzje. Wyłącznie wyselekcjonowane, wszechstronnie sprawdzone produkty do pielęgnacji skóry i włosów oraz kosmetyki do makijażu. Styl życia tylko w najlepszej oprawie, aktualne trendy i nowości, zawsze na czas.

Medycyna estetyczna z perspektywy lekarza specjalisty w tym zakresie i jednocześnie kobiety. Tylko sprawdzone, pewne informacje.

Moje wpisy słyną z dużej, rzadko spotykanej na blogach o podobnej tematyce dokładności i szczegółowości. Każdy z prezentowanych produktów posiada szeroki, rzetelny opis i przepiękne zdjęcia, które w pełni oddają unikalność prezentowanego artykułu. Wszystkie wpisy traktowane są z jednakowo dużym zaangażowaniem, a moje opinie są zawsze poparte poprzedzającymi testami.

Wpisy na blogu są subiektywne, stanowią moje własne przemyślenia, nie zamieszczam na stronie przedruków z materiałów promocyjnych, ani z góry zaplanowanych tekstów. W tekstach piszę zarówno o wadach jak i zaletach danego artykułu. W całości za treść i promocję odpowiedzialna jestem ja.

Wszystkie moje recenzje wysoko pozycjonują się w wyszukiwarce google, generując stale powiększający się zasięg i dynamiczny przyrost statystyk bloga. Do każdego wpisu zapewniam pełne wsparcie SEO.

 

Zasady Współpracy

Podejmuję się współpracy w zakresie promocji kosmetyków, miejsc, produktów które :

– są dobrej jakości

– które sama lubię, używam i wysoko cenię, bądź chętnie bym wypróbowała

– z przyjemności będę polecała

– wpisują się w moje zainteresowania i tematykę bloga

 

Formy współpracy

– promocja kosmetyków do pielęgnacji cery i włosów tylko zgodnych z typem mojej urody. Nie promuje produktów które z założenia nie mogę przetestować bo nie odpowiadają moim potrzebom.

– promocja kosmetyków do makijażu, perfum, lakierów UV  i akcesoriów urodowych.

– recenzje i artykuły na temat produktów

– promocja w SM

– konkursy

– banery reklamowe

– promocja miejsc, salonów i usług

Jestem skłonna rozważyć wszelkie formy współpracy, które nie są sprzeczne z tematyką bloga oraz moimi zapatrywaniami.

 

 

Moje Social Media:

Delicious Beauty   deliciousbeautyBE   deliciousbeautyPL  Delicious Beauty

PO BOX

Delicious Beauty
ul.Ossendowskiego 7
93-228 Łódź

Kontakt w sprawie współpracy:
   contact@deliciousbeauty.pl

Imię (required)

Email (required)

Tytuł

Wiadomość

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •