Recenzja Too Faced Just Peachy Mattes – Kolejna porcja słodkich brzoskwiniowych odcieni

Wstęp

Jeśli szukacie cieni w ciepłych, brzoskwiniowych odcieniach, to trafiłeś/aś na właściwe miejsce! Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam moją recenzję palety "Just Peachy Mattes" od marki Too Faced. Wcześniej miałam już okazję testować produkty tej marki i nigdy mnie nie zawiodła, ale czy tym razem także spełnią moje oczekiwania?

Pierwsze wrażenie

Kiedy otworzyłam po raz pierwszy opakowanie, już wiedziałam, że to będzie miłość od pierwszego wejrzenia. Błyszczący, brzoskwiniowy kolor palety w połączeniu z nazwą "Just Peachy Mattes" wzbudziły we mnie natychmiastową potrzebę stworzenia pięknych, subtelnym makijażów.

Paleta

Paleta zawiera dwanaście matowych odcieni, w większości w wersji ciepłych tonów brzoskwini. Są wśród nich również delikatne róże i brązy. Odcienie są bardzo dobrze dobrane i idealnie ze sobą współgrają. Najjaśniejsze kolory to "Peach Meringue" i "Peach Butter", natomiast najciemniejsze "Peach Sangria" i "Chocolate Dipped". Wśród odcieni znajdziemy również delikatne, pudrowe różowe "Peaches and Cream" i "Peach Cobbler" czy ciepłe odcienie brązu, "Peaches Mocha" i "Peach Tart".

Aplikacja

Cienie są bardzo łatwe i przyjemne w aplikacji. Wysoka pigmentacja, która nie zanika nawet po wielu godzinach, to plus dla palety Too Faced Just Peachy Mattes. Kolory świetnie kryją i rozprowadzają się na powiece, nie robiąc plam i nie osypując się. Dobre też, że są łatwe do zblendowania. Dzięki temu możemy stworzyć wiele różnych efektów.

Podsumowanie

Too Faced Just Peachy Mattes to idealna paleta zarówno dla miłośników brzoskwiniowych, ciepłych odcieni jak i dla tych, którzy poszukują delikatniejszych i subtelniejszych makijaży. Dobrze, że Too Faced skupiło się tylko na matowych cieniach, co z pewnością zadowoli osoby, które preferują ten rodzaj wykończenia. Świetna, subtelna paleta z pięknymi, odpornymi pigmentami, idealna na co dzień czy specjalne okazje.