fbpx

Kocie oko z Bourjois EYE CATCHING MASCARA I EYE CATCHING LINER czyli kokieteryjne spojrzenie od zaraz !

Bourjois EYE CATCHING MASCARA I EYE CATCHING LINER

Wyzwól w sobie kocią naturę z nowa kolekcją Bourjois Eye Catching Mascara i Eye Catching Liner ! Poznaj tajemnice uwodzicielskiego, kokieteryjnego spojrzenia, które stworzysz w zaledwie kilka chwil. „Jaskółki” nigdy nie było tak prosto wyrysować, a rzęsy tak szybko i efektownie podkręcić.Bourjois EYE CATCHING MASCARA I EYE CATCHING LINER

 

 

Bourjois EYE CATCHING MASCARA I EYE CATCHING LINER


Bourjois Eye Catching Mascara


Opakowanie i formuła

Czarne, eleganckie opakowanie z nakrętką wzbogaconą w przepiękne tłoczenie kota prezentuje się klasycznie i zarazem kokieteryjnie z nutką zabawnej frywolności. Specjalnie wyprofilowana, lekko wygięta szczoteczka została stworzona z myślą o idealnym podkręceniu rzęs. Formuła wzbogacona w proteiny jedwabiu wydłuża i pogrubia rzęsy natychmiastowo „otwierając” oko. Eye Catching Mascara

Bourjois Eye Catching Mascara

Efekt

Niestety nie jest to produkt dla mnie. Efekt pogrubienia jest na tyle duży, że skleja moje rzęsy, które same w sobie są dość długie i grube. Jednym słowem niewystarczająco są rozdzielone. Podkręcenie natomiast ewidentnie jest widoczne. Myślę, że maskara może być dobrym rozwiązaniem dla dziewczyn, których rzęsy są bardziej delikatne i krótsze. Natomiast jeśli jesteś właścicielką rzęs podobnych do moich zdecydowanie bardziej Ci polecam  Volume Reveal.

Bourjois Eye Catching Mascara

Bourjois Eye Catching Mascara

Trwałość

Maskara utrzymała się spokojne cały dzień nie odbijała się ani nie kruszyła.

 


Bourjois Eye Catching Liner


 

Czarny „Bourjois Eye Catching Liner”, która wyglądem dopasowany jest do maskary ma pewien oryginalny i przełomowy element, którym jest specjalnie wyprofilowana końcówka by rysowanie kresek od dziś było dla wszystkich jednakowo łatwe. Ten stożkowy aplikator ma z jednej strony ściętą końcówkę, która ma posłużyć do stemplowania zakończenia „jaskółki”, a z drugiej bardziej precyzyjny aplikator do wyrysowania ostrej kreski. Możesz już teraz przestać się martwić o nierówne linie i drżenie rąk! Catching Liner jest niezwykle prosty w użyciu, precyzyjnie sunie po powiece zostawiając czarną, jednolitą linię.

Bourjois Eye Catching Liner

Bourjois Eye Catching Liner

Efekt

Efekt końcowy może spodobać się kobietom, które lubią dość grube jaskółki, ponieważ aplikator rysuje wyraźne kreski. W związku z tym jest bardziej wybaczający, drobne błędy pozostaną niezauważone, ale nie osiągniemy tutaj bardziej precyzyjnych cieńszych linii.

 

Bourjois Eye Catching Liner

Trwałość

Kreseczki był wyraźne przez cały dzień, nie starły się ani nie rozmazały.

⭐ Czytaj : Nowość od Bourjois, satynowe cienie w kremie.
⭐ Czytaj : Ulubione korektory z drogeryjnej półki.

Makijaż Bourjois EyE Catching


Czy warto kupić Bourjois Eye Catching ?


 

Jeśli lubisz bardzo wyraźny, teatralny efekt to jest spora szansa, że będziesz zadowolona z produktów. Ja osobiście zdecydowanie bardziej lubię delikatniejsze kreseczki na codzień, ale nie wykluczam sięgania po te produkty w momencie kreowania makijaży pin-up.

Bourjois Eye Catching Liner kupisz tutaj,a mascarę tu.


Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Bourjois Eye Catching
Ocena autora
51star1star1star1star1star