Kobo matujący podkład w płynie – czy warto? Recenzja

Cera tłusta to zmora wielu z nas. Głównym problemem jest błyszczenie się skóry, które jest kompletnie nieestetyczne. Podkład matujący to nic innego jak skarb dla każdej z nas. Dziś chcę przedstawić Wam moją opinię o Kobo matującym podkładzie w płynie, który stworzył dla nas producent Kobo Professional.

Kobo Professional

Kobo Professional to marka kosmetyków, która zajmuje się produkcją podkładów do cery tłustej i mieszanej. Ich podkłady to prawdziwe hity wśród pań z problematyczną skórą. Swoje produkty wyróżniają się jakością, trwałością i przystępną ceną.

Kobo Mattifying Liquid Foundation

Kobo Mattifying Liquid Foundation to fluid do cery tłustej, którym chciałabym się dzisiaj z Wami podzielić moją opinią. Fluid ten to dobry podkład matujący, który przyciemnia skórę oraz usuwa błyszczenie. Kobo Mattifying Liquid Foundation dostępny jest w 12 odcieniach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Kobo True Nude

Do wyboru mamy odcienie o numerach 701-712, wśród których wyróżniamy między innymi Kobo True Nude. Jest to jeden z najjaśniejszych kolorów oferowanych przez producenta, który delikatnie maskuje cienie pod oczami dzięki swojemu neutralnemu odcieniowi. Jest to rewelacyjny wybór dla jasnej cery, która szuka nie tylko matującego, ale jednocześnie rozświetlającego efektu.

Kobo 703

Drugim, bardzo popularnym kolorem jest Kobo 703, który dedykowany jest dla pań o jasnej cerze, jednak z wyraźnym zimnym odcieniem. Ten podkład matujący doskonale wyrównuje koloryt skóry oraz matuje ją na długo.

Kobo Professional podkład kamuflujący

Warto również wspomnieć o Kobo Professional podkładzie kamuflującym, który ukrywa przebarwienia, zmarszczki i inne niedoskonałości. Jest to świetny wybór dla pań z cerą problematyczną. Ten produkt zaskoczył mnie bardzo swoją trwałością – utrzymuje się nawet przez 12 godzin!

Opinie o Kobo Mattifying Liquid Foundation

O Kobo Mattifying Liquid Foundation jest sporo opinii. Zdecydowanie królują na przykład takie frazy jak note podkład opinie, kobo mattifying liquid foundation recenzja, podkład matujący do cery tłustej, podkład matujący do cery trądzikowej, kobo professional podkład matujący. Zgodnie z moimi odczuciami, jest to doskonały produkt, który spełnia oczekiwania każdej kobiety. Oprócz jego głównego zadania, którym jest likwidacja błyszczenia skóry, jest to podkład kryjący. Dzięki niemu skóra wygląda cudownie, a makijaż jest perfekcyjny przez cały dzień.

Podsumowanie

Kobo Mattifying Liquid Foundation to rewelacyjny, matujący podkład, idealny dla każdej kobiety, szczególnie tej z trudną, tłustą cerą. Oparta na emulsji, lekka formuła zapewnia kosmetykowi łatwość aplikacji, a jednocześnie zapewnia odpowiednią kontrolę nad błyszczeniem skóry. Serdecznie polecam Kobo Mattifying Liquid Foundation każdej z Was!