Kobo Mattifying Liquid Foundation Recenzja tani i dobry podkład do cery tłustej i mieszanej

Kobo Mattifying Liquid Foundation

Zachęcona przeczytanymi peanami na część matującego, świetnie kryjącego podkładu w przystępnej cenie Kobo Mattifying Liquid Foundation, postanowiłam i ja przekonać się o co tyle szumu. Zatem dzisiaj mam dla Was recenzję powyższego. Zapraszam do czytania.

 

Kobo Mattifying Liquid Foundation

 

 

 

 

Kobo Mattifying Liquid Foundation
Recenzja

 

Opakowanie i formuła

„Kobo Mattifying Liquid Foundation” znajduje się w minimalistycznej, podłużnej buteleczce z czarną nakrętką. Całość prezentuje się surowo, minimalistycznie ale całkowicie w moim guście. Podkład aplikujemy pompką, która zdecydowanie ułatwia dozowanie kosmetyku jak i zapewnia odpowiednią higienę. Produkt dostępny jest w sporym wyborze kolorystycznym i różnych tonacjach.
Formuła wodnista i lejąca, jest bardzo podatna na wpracowanie w skórę za pomocą gąbeczki czy pędzla. Przepięknie się z nią stapia bez pozostawienia smug. Nie podkreśla porów ani suchych skórek, daje wykończenie w pełni matowe. Krycie możemy stopniować do prawie pełnego. Doskonale współpracuje ze wszystkimi pudrami zarówno sypkimi jak i w kamieniu, chociaż najpiękniejszy efekt uzyskujemy gruntując go pudrem delikatnie rozświetlającym. W moim posiadaniu znajduje się odcień 703 Nude Beige, który jest beżem bez różowych podtonów, niestety nieco zbyt ciemnym dla mnie w miesiącach zimowych.

 

Trwałość

Kosmetyk pozostawał nieruszony przez cały dzień. Pod wieczór zauważyłam delikatne starcie podkładu w okolicach skrzydełek nosa.Kobo Mattifying Liquid Foundation

Kobo Mattifying Liquid Foundation

 

 

Kobo Mattifying Liquid Foundation

 

 

Opinia Kobo Mattifying Liquid Foundation
| Podsumowanie

 

Drogeryjny podkład, który jakością niewiele odbiega od produktów wysokopółkowych? Tak! Poznaj „Mattifying Liquid Foundation Kobo”. Przystępna cena, doskonale zmatowienie skóry połączone z długotrwałym, komfortowym noszeniem, sprawiło, że kosmetyk ten należy do ścisłej czołówki produktów tego typu z podobnej półki cenowej.

 

Kobo Mattifying Liquid Foundation do kupienia tutaj.

Zapoznaj się również z moją opinia na temat najlepszego eyelinera do kresek, tutaj .

Podobne podkłady:


Najlepszy Eyeliner do kresek

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Kobo Mattifying Liquid Foundation
Ocena autora
51star1star1star1star1star