Kobo Bronze’n’Blush Sculpting Recenzja | Tania i dobra paleta do konturowania

Kobo Bronze'n'Blush Sculpting

Zachwycona jakością kosmetyków Kobo Professional, o czym mogłyście przeczytać we wcześniejszym wpisie o tutaj, idąc za ciosem postanowiłam przetestować również paletę do konturowania Kobo Bronze’n’Blush Sculpting. Na drogeryjnych półkach niestety nadal ciężko wyszukać tego typu produkt, który byłby dobrej jakości, tym większe były moje nadzieje odnośnie recenzowanego dzisiaj kompaktu. Jaka jest prawda? O tym przekonacie się we wpisie.

Kobo Bronze'n'Blush Sculpting

Kobo Bronze'n'Blush Sculpting

 

 

 

Kobo Bronze’n’Blush Sculpting
Recenzja

 

Opakowanie

Przeciętnej jakości, kartonowe opakowanie kryje 4 wymienne, prasowane produkty do konturowania, dwa odcienie bronzera oraz dwa róże do policzków.

Formuła

Formuła zarówno róży jak i bronzerów jest bardzo fajnej jakości. Pigmentacja jest intensywna, ale bez najmniejszego problemu poddaje się rozcieraniu, przepięknie stapiając się ze skórą. Produkty dają się stopniować. Polecam nakładać je lekką ręką i ewentualnie dokładać kolejne warstwy do uzyskania pożądanego efektu. Minusem pozostaje spore osypywanie się kosmetyków, dlatego należy pozbyć się nadmiaru produktu przed aplikacją. Poza tym nie znajduję minusów. Efekt końcowy jest bardzo ładny, naturalny, a tekstura skóry nie jest podkreślona.

 

opinia Kobo Bronze'n'Blush Sculpting

 

Kolory Kobo Bronze’n’Blush Sculpting

 

Kobo Bronze'n'Blush Sculpting

 

Kobo Bronze'n'Blush Sculpting

 

 

#1 neutralny, średnio-ciemny, idealnie wyważony, brązowy odcień o matowym wykończeniu, który nie posiada nadmiernie pomarańczowych bądź szarych tonów. Doskonały kolor do konturowania.

 

 

#2 ciemniejszy i cieplejszy w porównaniu z poprzednim odcieniem, brązowy kolor o matowym wykończeniu, który sprawdzi się do ocieplenia i zmiękczenia rysów twarzy. Uważajcie przy aplikacji, naprawdę intensywna pigmentacja!

 

 

#3 zgaszony, chłodniejszy różowy odcień o matowym wykończeniu, i dobrej jakościowo formule o niezłej pigmentacji.

 

#4 ciepły, brzoskwiniowo-koralowy odcień o matowym wykończeniu i formule bardzo dobrze napigmentowanej.

 

 

Swatches Kobo Bronze’n’Blush Sculpting

 

swatch Kobo Bronze'n'Blush Sculpting

Trwałość

Konturowanie bardzo ładnie utrzymuje się przez cały dzień i nie wymaga poprawek.

Podobne palety do konturowania kupisz tutaj:

 Opinia Kobo Bronze’n’Blush Sculpting
| Tania i dobra paleta do konturowania

 

Paleta do konturownia „Bronze’n’Blush Sculpting” to prawdziwa perełka wśród drogeryjnych kosmetyków. Śmiało mogę napisać, że jest to najlepszy produkt tego typu z tej półki cenowej, przynajmniej w mojej ocenie. Intensywna pigmentacja, świetna jakość i łatwość blendowania dorównuje droższym kosmetykom i spokojnie może się z nimi równać. Koniecznie sprawdź sama!

Produkt dokupienia tutaj.

Zapraszam do zapoznania się również z recenzją palety Sisley Sun Glow tutaj, która w ogólnym odbiorze i efekcie jaki osiągamy na skórze przypomina mi prezentowany dzisiaj produkt.

 

Sisley Sun Glow Powder

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Kobo Bronze'n'Blush Sculpting
Ocena autora
41star1star1star1stargray