Kerastase Chronologiste Olejek do Włosów

Kerastase Chronologiste Olejek

Linia Kerastase Chronologiste jest połączeniem najwyższej technologii w dziedzinie pielęgnacji z wrażeniami zmysłowymi. Perfumowany olejek do włosów jest dziełem marki we współpracy z Alberto Morillasa.

Kerastase Chronologiste Olejek


Recenzja Kerastase Chronologiste Olejek do Włosów

 

Opakowanie i Formuła

Luksusowe, podpalane, czarno-złote opakowanie jest po prostu przepiękne. Serio to chyba najładniejsza buteleczka z olejkiem jaką widziałam. Formuła jest oleista i dobrze rozprowadza się na końcówkach włosów bo w ten sposób produktu właśnie używam. Sam zapach jest niezbyt mocny, perfumowany i mnie osobiście bardzo odpowiada. Sam olejek jest niezwykle wydajny i starcza na wiele miesięcy.

Kerastase Chronologiste Olejek

Kerastase Chronologiste OlejekKerastase Chronologiste Olejek

Efekty działania

„Kerastase Chronologiste Olejek do Włosów” znakomicie zabezpiecza końcówki włosów. Nadaje im niepowtarzalnego blasku i miękkości zapewniając przy okazji długotrwałe nawilżenie. Nie obciąża włosów ani nie skleja.

Sprawdź również: Artego odbudowująca kuracja do włosów, warto?
Sprawdź również: Milk Shake wegańskie produkty do włosów


Najlepszy olejek do włosów Kerastase Chronologiste ?

 

Chronologiste to zdecydowanie mój ulubiony olejek do włosów, ze względu na zapach już samo użytkowanie produktu daje masę przyjemności. Jego jakość i efekt jaki daje na moich włosach przewyższył moje oczekiwania. Cenię go przede wszystkim za brak efektu przeciążenia i sklejenia moich włosów. Polecam!

 

kupisz tutaj-

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Delicious Beauty.
Ocena autora
51star1star1star1star1star