Juvia’s Place The Douce – paleta cieni do powiek recenzja: czy warto?

Szukając idealnej palety cieni do powiek, trudno nie zwrócić uwagi na popularną markę Juvia’s Place. Jedną z ich ostatnich palet, jaką miałam przyjemność przetestować, jest The Douce – z 9 kolorami w pastelowych kolorach. Warto się zastanowić, czy warto się na nią zdecydować?

Juvia’s Place

Juvia’s Place to amerykańska marka kosmetyczna, która zaskakuje równie mocno ofertą, jak i opakowaniami. Słynie z palet w mocnych, żywych barwach, ale na rynku znajdziemy też ich propozycje w bardziej stonowanych kolorach. W ofercie marki są między innymi palety dla jasnej i ciemnej skóry.

The Douce – paleta cieni do powiek

Paleta The Douce to propozycja dla miłośniczek pastelowych kolorów. Składa się z 9 odcieni, począwszy od słynnej fuksji aż do beżów i brązów. Opakowanie prezentuje się naprawdę pięknie – jakby wycięte z kolorowego papieru. W środku znajdziemy duże lusterko, a cienie umieszczone są na mocno pigmentowanej bazie.

Test palety

Zacznijmy od tego, że kolory w paletce prezentują się niesamowicie. Są bardzo intensywne, pięknie nałożone na bazę od razu widać efekt. Cienie łatwo rozcierają się pędzlem, nie osypują się. Przy nakładaniu na bazę trzymają się przez cały dzień bez kruszenia.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że cienie są bardzo mocno napigmentowane i trzeba uważać, żeby nie nałożyć ich za dużo. W szczególności trzeba uważać z fuksją – może ona przykryć pozostałe kolory i dominować na całej powiece. Natomiast pomarańczowy odcień wcale nie jest taki mocny, jakie pokazuje się na zdjęciach.

"Juvia’s Place – koniecznie wypróbujcie!"

Osobiście jestem bardzo zadowolona z testowania tej palety. Ceny na stronie Juvia’s Place często są bardzo korzystne, a przesyłka nie jest droga. Na plus zasługuje również estetyka opakowania i duża pojemność cieni – w tej cenie wydajność jest bardzo dobra.

Jest to idealna propozycja dla miłośniczek pastelowych odcieni i osoby, które chcą wypróbować coś nowego. Zarówno z pigmentacją, jak i konsystencją cieni można być naprawdę zadowolonym. Bezwzględnie polecam!