Jouer Springtime in Paris: Nowa kolekcja kosmetyków w stylu rose gold na wiosnę 2017

Kosmetyki towarzyszą nam niemal na każdym kroku. Szczególnie kobiety uwielbiają upiększać się różnego rodzaju produktami, które po prostu potrafią robić cuda. Marka Jouer wprowadziła na rynek kosmetyczny swoją najnowszą kolekcję na nadchodzący sezon – Springtime in Paris. Która z nas nie pragnie ywglądać jak prawdziwa Paryżanka? Dzięki kosmetykom Jouer, nie tylko będziemy wyróżniać się w tłumie, ale także zyskamy naprawdę niepowtarzalny styl.

Nowa kolekcja na wiosnę 2017

Wszystkie produkty w nowej kolekcji marki Jouer są pakowane w piękne, ozdobne opakowania, które idealnie pasują do całości marki. Kosmetyki są dostępne w odcieniach kolorów, które przypominają klimat Paryża wiosną. Kolekcja Springtime in Paris składa się z różnego rodzaju produktów, od podkładów, poprzez szminki, po cienie i rozświetlacze.

Makijaż lato 2017

Jeśli szukacie kosmetyków, które są jak najbardziej na czasie, to marka Jouer jest właśnie dla Was. Kolekcja Springtime in Paris to nie tylko piękne produkty, ale także ulubione odcienie wielu kobiet na całym świecie, a to wszystko z uwagi na trwający sezon lato 2017. To właśnie w tym sezonie, poziom upałów sięga bardzo wysoko, dlatego też pielęgnacja twarzy zyskuje na tym większą wagę. Marka Jouer uwzględniła ten fakt w swojej najnowszej kolekcji, oferując produkty o lekkiej konsystencji.

Rose gold lip creame – hit w nowej kolekcji

Nie ulega wątpliwości, że największą atrakcją nowej kolekcji marki Jouer jest Rose Gold Lip Creame. Mamy tu do czynienia z produktem, który jest wprost hitem na rynku kosmetycznym. Nie tylko ma przepiękny, elegancki kolor, ale także po prostu rewelacyjnie nawilża oraz wygładza usta. Produkt ten jest nie tylko piękny, ale także bardzo praktyczny, dlatego warto postawić na niego w sezonie wiosenno-letnim.

Podsumowanie

Marka Jouer, jak zawsze, udowadnia, że najlepiej wie, czego potrzebują kobiety. Nadchodzący sezon trzeba przygotować się w pełni, zarówno w kwestii pielęgnacji, jak i w kwestii kosmetyków do makijażu. Springtime in Paris to naprawdę wyjątkowa kolekcja kosmetyków, które będziemy chciały mieć w swojej torebce na co dzień. Dzięki kosmetykom Jouer, nie tylko możemy poczuć się kobieco, ale także na pewno zyskamy na pewność siebie.