Makijaż

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo czyli modelujemy policzki

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo

Kolekcja wiosna/lato 2018 dla francuskiej marki Jouer Cosmetics to między innymi focus na cerę, który znajduje odzwierciedlenie między innymi w kolekcji podwójnych róży do policzków. Konturowanie policzków nigdy nie było tak proste jak teraz. Dwa kolory idealnie harmonizujące ze sobą pozwalają stworzyć głębie o jakiej zawsze marzyłaś. Poznaj Jouer Blush Bouquet i wybierz jedną z trzech kompozycji kolorystycznych.Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo


Recenzja
Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo


 

Opakowanie i formuła

Opakowanie to małe dzieło sztuki. Podłużne w odcieniach pudrowego różu ze złotymi akcentami, wzbogacone zostało misternymi wzorami roślinnymi, nawiązującymi do nazwy samego kosmetyku. W środku jest duże lusterko i dwa prasowane róże w uzupełniających się odcieniach z tłoczeniem marki na wierzchu. Formuła jest aksamitna, delikatnie sucha, ale bardzo dobrze napigemntowana. Dodatkowo spokojnie możemy stopniować intensywność dokładając kolejne warstwy. Odcienie bez problemu się blendują i stapiają ze skórą bez pozostawiania plam. Dla uzyskania najlepszego efektu najpierw nałóż jaśniejszy kolor, a same szczyty kości policzkowych oprósz ciemniejszym, w ten sposób uzyskasz pożądana głębię.

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo

Kolory Jouer Blush Bouquet

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo

 

Kiss Me– ciemniejszy z duetu, chłodny, różowy odcień o sporej intensywności i półmatowym wykończeniu. Daje efekt zdrowego, świeżego rumieńca na policzkach.

Touch Me– cieplejszy i jaśniejszy od poprzedniego, pudrowy, pastelowy, delikatny róż na wyraźnej beżowej podstawie. Wykończenie mamy tutaj satynowe, pięknie rozświetlające policzek.

 

Swatche Jouer Blush Bouquet

Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo

 

 

Trwałość

Róże na policzkach utrzymują się do około 7 godzin, po tym czasie delikatnie bledną.

🌸 Sprawdź : Podwójny róż do jeszcze lepszego konturowania policzków.
🌸 Sprawdź : Chyba najpiękniejsza wakacyjna paleta jaką znam.


Opinia Jouer Blush Bouquet
Który bukiet będzie odpowiednim dla Ciebie?


Bardzo lubię takie duety, moje uwielbienie do tego typu rozwiązań umożliwiających konturowanie policzków rozpoczęło się od przygody z kompaktami od Charlotte Tilbury, które uważam za jedne z lepszych na rynku. Niemniej jednak „Jouer Blush Bouquet Flirt Blush Duo” bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zarówno efekt na skórze jak i sama jakość produktów sprawiły, że obecnie znalazł się on w moich absolutnych ulubieńcach. Polecam.

 

Produkt do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Jouer Blush Bouquet
Ocena autora
51star1star1star1star1star
  • 11
  •  
  •  
  • 6
  •  
  •  
  •  

Cześć jestem Claudia i kocham życie! Zostań ze mną dłużej, poznajmy się, to właśnie Ty jesteś moją największą inspiracją do towrzenia tego bloga.