Jo Malone London Colognes Intense Myrrh & Tonka Perfumy 2019 roku?

 Jo Malone Myrrh & Tonka

Perfumy Jo Malone to klasa, elegancja i niewymuszony minimalizm. Przepiękna oprawa kryje zapachy nietuzinkowe i nieoczywiste, ale prawdziwa zabawa dopiero zaczyna się gdy zaczynamy mieszać je ze sobą tworząc niepowtarzalne, unikatowe wariacje.
Założycielką marki była w 1994 roku Jo Malone, a w 1999 roku stała się ona częścią koncernu Estee Lauder i tak jest po dzień dzisiejszy. Swoją przygodę z nimi rozpoczęłam od wyboru mojego bazowego zapachu, którym okazał się być Jo Malone London Colognes Intense Myrrh & Tonka. W przyszłości zamierzam łączyć go z kolejnymi aromatami.

 Jo Malone Myrrh & Tonka

 

 Jo Malone Myrrh & Tonka


Nietuzinkowy zapach Jo Malone London Colognes Intense Myrrh & Tonka
⭐️ Recenzja ⭐️

 

Wybrany przeze mnie zapach należy do gatunku tych orientalnych, nieco mrocznych i z całą pewnościa tajemniczych. Powstał w 2006 roku z myślą zarówno o kobietach jak i mężczyznach, a jego twórcą jest Mathilde Bijaoui.

Opakowanie

Szlachetne, klasycznie, niezwykle proste opakowanie jest szczytem minimalizmu, dobrego smaku będąc zarazem charakterystycznym dla całej linii  perfum marki. Dalekie od przyciągających wzrok buteleczek produktów mainstreamowych kryje zapach, który broni się sam, nie potrzebując do tego wymyślnych opakowań. Nad to spójność opakowań wszystkich perfum Jo Malone nawiązuje do idei dowolnego łączenia zapachów ze sobą.

 

Kompozycja zapachowa Jo Malone Myrrh & Tonka

 

 

„Nomadyczna pieśń o piasku i zmierzchu, opadającym jak smużka dymu”

-Jo Malone

Jak pachnie Jo Malone Myrrh & Tonka?

Zapach uwodzicielski, nietuzinkowy. Na każdym kroku opowiada swoją historię. Z jednej strony balsamiczny i ciepły z innej niosący nutę niepokoju. W progu wita nas lawenda w towarzystwie szlachetnej mirry, którą wyczuwam niemalże od razu. Po czasie kompozycję wzbogaca fasolka tonka ocieplona wanilią i migdałem w tle. Zapach wyważony, zaskakujący i nieoczywisty. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Projekcja jest niewielka, raczej szczelnie otulająca skórę, przez co nosi się dobrze w niemalże każdym środowisku.

 

Nuta głowy: lawenda
Nuta Serca:mirra
Nuta bazy: wanilia, migdał, fasola tonka

 

 Jo Malone Myrrh & Tonka

 Jo Malone Myrrh & Tonka

 Jo Malone Myrrh & Tonka

Trwałość

Perfumy na mojej skórze nie są jakoś wybitnie trwałe, wyczuwam je około 4 godzin, później stopniowo zanikają.

 

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Molekularne perfumy, warto? ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Zapach Londynu po deszczu ⭐️


Zapach na 2019 rok? Jo Malone Myrrh & Tonka poznaję markę!

Oczarowana aromatyczną, balsamiczną nieco kadzidlaną wonią, tonę codziennie w tym zapachu co najmniej od kilku tygodni. Niepokojący i mroczny, trochę suchy, pięknie rozwija kolejne akordy tworząc niezwykle zmysłową i dość odważną kompozycję zapachową idealną zarówno dla kobiet i mężczyzn.

 

KUPISZ TUTAJ

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Jo Malone Myrrh & Tonka
Ocena autora
51star1star1star1star1star