Inspiracje Września 2018

 
We wrześniu sporo się działo. Było dużo zmian, nowych wyzwań, wzlotów i upadków. Był to dobry miesiąc, o którym w skrócie opowiem wam dzisiaj.
 
 

  1. KOLOR NUDE/PUDROWY RÓŻ

Po kolorowych i kwiecistych wakacjach powróciłam do podstaw. To właśnie pudrowe, cieliste kolory grały w moich stylizacjach jak i makijażach główne skrzypce!
 

2. NOWA PRACA/NOWE WYZWANIA

W wakacje pracowałam nad otwarciem nowego oddziału. Udało się, są i piersi pacjenci. Dużo pracy, dużo satysfakcji! Świetny, pełen wzniosłych idei zespół i niesamowita atmosfera.
 

3. JOGA Z CÓRKĄ

Pierwsze koty za płoty. Natalia pewnego dnia spytała czy może ze mną praktykować. Mata w matę i tak zaczęłyśmy wspólną drogę. Jestem dumna!
 

4. SERIAL ATYPICAL

 
Temat autyzmu jest mi bliski ze względów zawodowych. Atypical pokazuje codzienne zmagania rodziny w której jednym z dzieci jest chłopiec z autyzmem. Codzienność inaczej, warto obejrzeć.
 

 

5. SAGA KWIAT PAPROCI

 
A co by było gdyby Mieszko I nie przyjął Chrztu, a po świecie chodzili słowiańscy bogowie? Świetny klimat, oryginalne postrzeganie świata, a wszystko to tłem do pięknej miłości. Katarzyna Berenika Miszczuk po raz kolejny zaimponowała mi.

 

6. MARZENIE ZAKUPOWE SPEŁNIONE

 
Pochette Metis od Louis Vuitton w końcu po miesiącach chciejstwa stała się moją własnością. Dawno obiecałam sobie, że kiedyś będzie moja, i jest. Haul zakupowy z tego wydarzenia możesz już obejrzeć.
 

 

7. AMY TANGERINE ORGANIZER

Ten organizer to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących Bullet Journal. Zmieścisz w nim wszystko co niezbędne do tworzenia i zabierzesz ze sobą wszędzie gdzie tylko potrzebujesz.

8. PRZYGOTOWANIA SZAFY DO JESIENI

 
Poczułam ją,niepostrzerzenie wkradła się do moich myśli opadająca liśćmi jesień, popychając mnie dyskretnie ku przygotowaniu garderoby na chłodniejsze dni. Tak stałam się właścicielką muszkieterek A.S 98, kilku basic’owych swetrów i lżejszych sukienek, które mam zamiar kontrastowo zestawiać z buciorami! Oczywiście apaszki rownież pojawiły się nowe, w końcu to najłatwiejszy sposób na transformację look’ów, bo to dodatki najbardziej je zmieniają. Nie mogło również zabraknąć wpasowanych w trendy jeansów w najmodniejszy w tym sezonie animal print– u mnie lamparci!

9. PIOSENKA IN THIS RIVER – BLACK LABEL SOCIETY

 

 
 
A u Ciebie jak minął wrzesień?

 

PODOBNE
KOMENTARZE

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.