Inspiracje Stycznia 2019

Styczeń upłynął szybko, miło i przyjemnie. Podsumowanie ubiegłego roku wypadło pozytywnie, wiele udało mi się zrobić, wiele przeżyłam i poszłam mocno do przodu zarówno w rozwoju osobistym jak i zawodowym. Dzisiejszym wpisem rozpoczynam serię miesięcznych wpisów z inspiracjami, czyli wszystkim tym co wpłynęło w większym bądź mniejszym stopniu na moje życie, myślenie, zmiany czy też zwyczajnie estetykę. Zapraszam.


INSPIRACJE STYCZNIA 2018

 

1.Kolor zielony, taki głęboki, miejscami butelkowy, ciemniejszy, a nie trawiasty taki właśnie zdominował mój miesiąc zarówno w dodatkach jak i w makijażu. Sama nie wiem jak to się stało?

 

2. Nowe tatuaże sztuk dwa. Jednym słowem okwiecania swego ciała ciąg dalszy. Tym razem rysunki na ramieniu i plecach.

 

3. Poznaję coraz to nowe tricki ułatwiające nagrywanie. Wielkim odkryciem okazało się doświetlenie tła w kolorze niebieskim i czerwonym. Efekt głębi wyśmienity, a wszystko to dzięki poradom Red Lipstick Monster. Dziękuję.

4. Coraz bardziej wkręcam się we vlogi, kto wie, może to one kiedyś będą stanowiły główny kontent na kanale DELICIOUS BEAUTY ?

5. Większy wgląd w to co chciałabym robić , w jakim kierunku zmierzam i jak wyobrażam sobie swoją przyszłość. Największe zasługi w tym temacie i sporą dawkę inspiracji i zrozumienia odnalazłam na kanale Aga in America.

6.Wyciskarka do owoców, to zdecydowanie jeden z lepszych nabytków ostatnich miesięcy, dlaczego wcześniej nigdy na to nie wpadłam, ktoś mi powie?

7. Zapach Jo Malone Mirrah & Tonka to początek mojej przygody z marką, oczarował uwiódł i zupełnie uzależnił. Nie znasz? To na co czekasz?

8. Film „A Star is Bron”, wzruszający, prawdziwy i mądry. Zresztą sama zobacz.

 

9. Alive or just  breathing?

PODOBNE
KOMENTARZE

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.