Inspiracje Listopada 2018

Inspiracje Listopada 2018

1. Kolor szary zdominował ten miesiąc. Idealny basicowy kolor, który będzie pasował większości z nas. Doskonały zarówno jeśli chodzi o ubrania, dodatki jak i wystrój wnętrz. Jedynie makijaże w tym kolorze postarzają, nie polecam.

 

2. Atmosfera w pracy. Nigdy nie sądziłam, że uda mi się być otoczonym przez ludzi, których absolutnie uwielbiam. Od poważnych tematów po błahe, wszystkie sa dobre. Znalazłam również totalnego freaka makijażowego z którym mogę godzinami gadać na temat nowości kosmetycznych. Awww.

3. Tradycja obiadowa. Tak właśnie ustanowiłyśmy środowe wspólne obiady w pracy. Co tydzień gotuje ktoś inny, zjadamy wspólnie.

 

4. Zabieg HIFU. Kilka tygodni temu byłam na zabiegu liftingującym HIFU. Idealny zarówno do podciągnięcia górnej powieki jak i wymodelowania lini rzuchwy. Jestem zachwycona.

 

5. Konwent tatuażu. Tak, byłam pierwszy raz w swoim życiu na tego typu wydarzeniu i wiecie co? Kupiłam czapkę! Serio. Relacja z wydarzenia:

 

6. Nowy tatuaż. Tym razem na przedramieniu. Kompozycja polnych kwiatów w stylu watercolour, wykonana została przez Kati.

7. Nowy projekt strona startowa. Delicious Beauty dorobiła się strony startowej z której wchodzicie w tryb bloga lub vloga, zależy czy lubicie czytać czy oglądać. Kolejny krok do przodu.

 

8. Nowy aparat do vlogowania. Tak, rozwój marki trwa nadal. Tym razem inwestycja w lepszy sprzęt, czyli Canon G7 Mark II na pokładzie! Kanał Delicious Beauty będą uzupełniały lifestlowe filmiki czyli #vlogi.

 

9. Halloween dla dzieci. Nie wszyscy mogą obchodzić to święto, a już w szczególności nie hospitalizowane dzieciaki, chyba że.. mają zwarjowanych lekarzy i psychologów, którzy przytaszczą balony, butle z helem farbki do malowania i pyszności. Było cudownie.

10. Kanał Lydia Elisa Millen. Styl, klasa i elegancki w połączeniu z ciepłem i nienaganym stylem. Uwielbiam, oglądam od dawna. Wskakujcie tutaj, warto!

 

11. Serial Good Doctor. Znów obracamy się w tematyce autyzmu, tym razem nieco pod innym kątem. Poznajcie młodego chirurga, który poza olbrzymią wiedzą ma również olbrzymie deficyty.