Inspiracje maja i czerwca 2019

Inspiracje maja i czerwca 2019

Ostatnie 8 tygodni było przełomowe przede wszystkim jeśli chodzi Delicious Beauty. Kilka wydarzeń miało na to wpływ i mam wrażenie, że powoli marka zaczyna wychodzić z ukrycia krok po kroczku, ale do meritum- zapraszam na – inspiracje maja i czerwca 2019 roku.

 

1.Kolor czarny w połączeniu z szarością. Przyszedł czas na klasykę. Przekornie bo wiosną, kiedy królują soczyste kolorowe barwy.

2. Czwarta rocznica ślubu, a wydaje mi się, że spędziliśmy ze sobą więcej niż połowę życia.

3. See Bloggers 2019 czyli największa w Polsce konferencja dla influencerów połączona z galą Hashtagi Roku. Masa wrażeń i zdobytej wiedzy, nowa siła do działania w SM /vlog z wydarzenia/.

4. Zaproszenie na premierę nowej torebki Sabriny Pilewicz do Warszawy. Spadłam z krzesła gdy sama projektantka odezwała się do mnie na instgamie i osobiście zaprosiła na to wydarzenie. Trudno opisać emocje i radość, która nie ogarnęła w tamtym momencie.

5. Eksperymenty z włosami czyli afroloki i  warkoczyki. Bo kobieta zmienną jest. Wiadomo.

6. Rozwijam się na Instastories coraz bardziej. Prowadzę mini-vlogi , codziennie doskonalę warsztat.Poznaje nowe aplikacje, więcej gadam i opowiadam co się u mnie dziej.

7. Konto na instagramie @jbanaszewska. Kobieta charyzmatyczna, inspirująca z dużą wiedzą o Social Mediach, autorka ebooków o prowadzeniu Instagrama. Obserwuję z dużą przyjemnością.

 

A Ty podzielisz się ze mną swoimi inspiracjami? Czekam na Ciebie w komentarzach!