Inspiracje Luty / Marzec 2019

  1. Kolor – OLIWKOWA ZIELEŃ i to najlepiej ze złotym połyskiem. Kolor ten nie tylko królował w minionych tygodniach w moich dodatkach, ale również pojawiał się coraz częściej na powiekach, czy to w postaci kredki czy też metalicznych cieni. Wpadłam, uwielbiam!
  2. W przeciągu dłuższego już czasu obserwuję z niedowierzaniem, że ludzie jednak mają zasoby by zmienić swoje cechy i zachowania. To co kiedyś uznawałam z pewnik – ludzie się nie zmieniają– okazało się być ostatecznie mylne. Warto jednak, mimo bagażu niedobrych doświadczeń spojrzeć ponownie na świat i otwierać oczy ze zdziwienia. Nie myl z łatwowiernością !
  3. Zawsze bałam się dorastania dzieci, że to już nie będzie to samo, a ja będę tęsknić za czasami gdy byłam ich całym światem. Tak nie jest, nasza relacja zmienia się, dojrzewa, ubogaca się. Rozmowy są poważniejsze, a wgląd w pewne sprawy, podsumowania i wzajemność coraz większe. Piękne jest móc być częścią dojrzewania i przemian drugiego człowieka, szczególnie gdy masz w tym swój pośredni udział. Taka magia dnia codziennego.
  4. Piercing, czyli o tym jak w końcu udało mi się wykonać wszystkie przekłucia z mojej listy. Bogatsza w nostril, daith oraz medusa piercing czuję, że w końcu zdecydowałam się dokończyć to co chciałam i zaczęłam wiele lat temu. Gdzieś we mnie pojawiło się silne przekonanie, że mogę bo wartość swoją znajduję w środku, nie przeglądam się już dłużej w oczach innych.
  5. Branding. Delicious Beauty to już nie tylko blog czy kanał na Youtube, to również grupa ludzi, na razie niewielka, która tworzy społeczność zgromadzoną w okół platformy, którą założyłam 2 lata temu. Wielkie zmiany. Strona przeobraziła się znacznie, a statystyki lecą w górę jak szalone. Każdego dnia przecieram oczy i nie mogę uwierzyć, że tak daleko zaszłam i że chcecie ze mną, obok mnie współtworzyć DB.
  6. Kanał na Youtube przekroczył magiczne 1000 subskrybentów. Chcielibyście widzieć moją minę gdy zobaczyłam statystyki? Bezcenne.
  7. Instastories. Zaczęłam prowadzić bardzo aktywnie. Stanowi obecnie swojego rodzaju krótki vlog z dnia codziennego. Odzywam się dużo choć czasem bez sensu . Generalnie w tym roku postawiłam na rozwój Instagrama.
  8. Anine Bing, marka łącząca skandynawski styl z duchem Nowego Yorku. Ubrania, akcesoria, biżuteria w większości totalnie w moim stylu, a sama osobowość założycielki inspirująca.
  9. Kanał YTLydia Elisa Milen
  10. Słucham  Flora Cash 

 
I to by było na tyle. Wpadnij koniecznie na tradycyjnych ulubieńców miesiąca marca, o tutaj.
⭐️ Czytaj również: Inspiracje lutego 2019 ⭐️

ulubieńcy marca 2019

semilac pomadka indian roses
semilac indian rose
pilow konturowk
bobi krem
lime3
pomadka pillow talk
cienie pillow talk
Laura merxcier lumiere
Gucci GG Marmont
semilac pomadka indian roses
semilac indian rose
pilow konturowk
bobi krem
lime3
pomadka pillow talk
cienie pillow talk
Laura merxcier lumiere
Gucci GG Marmont

PODOBNE
KOMENTARZE

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.