fbpx

Inspiracje LIPCA 2018

Inspiracje LIPCA 2018

Lipiec dla mnie to kolor intensywnej, soczystej pomarańczy w połączeniu z wibrującym chabrem. To ciepłe kolory przełamane chłodem zarówno w makijażu jak i dodatkach.

 

Lipiec to początek pogłębiania swojej wiedzy w dziedzinie pielęgnacji włosów. Odkrywanie znaczenia równowagi pomiędzy proteinami, humektantami  i emolientami liczne zakupy produktów i pierwsze sukcesy na koncie.

„Magia sprzątania” Marie Kondo zmieniła moje spojrzenie na bezsens gromadzenia wokół siebie przedmiotów, które nie dają radości. Owocem gigantycznego sprzątania i wywalenia 20 worków 80L na śmieci jest przejrzysty, pozbawiony zbędnych rzeczy dom. Otaczam się tylko tymi, które mają dla mnie znaczenie. I wiecie co poczułam że ogromny ciężar spadł mi z pleców.

W lipcu rozpoczęłam również poszukiwania produktów naturalnych, które zastąpią w przyszłości moją kolorówkę i pielęgnację. Ciagle szukam tych najlepszych, wskazówki mile widziane.

 

Na dobre wkręciłam się w moodboardy, które niesamowicie inspirują mnie twórczo, a zarazem pozwalają uporządkować to co mam w głowie.

 

Początek nowej pracy zawodowej, tworzenie oddziału od podstaw, nowe lęki i wyzwania. Ścieżki samorozwoju ciąg dalszy.

A Twój lipiec jaki był?