Inspiracje Kwietnia 2019

Inspiracje Kwietnia 2019
  1. Kolor CZERWONY. Eksperymentuję z pomadkam, lakierami do paznokci i garderobą w różnych odcieniach czerwieni, tylko torebki w tym kolorze mi brak.
  2. Moja aktywność na INSTASTORIES kolosalnie wzrosła. Odzywam się tam do Was codziennie i sprawia mi to bardzo dużą przyjemność!
  3. Nowe INTRO na kanale Youtube. W końcu takie wymarzone, nad którym praca i koncepcja zajęły trochę czasu, ale jest w końcu takie jak mi się podoba. Przynajmniej na razie.
  4. Luśka, Lusia, Lusilda, Lulu czyli nasz nowy członek rodziny. Maleńka istota, która skradła nasze serca. Zresztą sama zobacz tutaj.
  5. Zmieniłam samochód. W końcu mam białą, dużą strzałę, której wygoda i komfort jazdy nadal mnie zachwycają. Masz ochotę zobaczyć vlog z tego wydarzenia?
  6. Kanał na Youtube Tamara Kalinic – to highfashion, który oglądam dla inspiracji modowych i pięknych miejsc, do których mam nadzieję kiedyś trafić.
  7. Kolejny kanał na Youtube, tym razem Rob Gryn.Tutaj niezwykle kontrowersyjna postać, z której twierdzeniami nie do końca się zgadzam, ale zaangażowanie, swego rodzaju idealizm i charyzma potrafia zainspirować.
  8. Poznaje samą siebie coraz bardziej, coraz lepiej dzięki środowisku w którym przebywam i jestem akceptowana, z tym całym bagażem inności, który wcześniej gdzieś tam maskowałam, bo nie wypada. To duża wartość wiecie?