Koszule w kwiaty i nowy template BuJo – Inspiracje czerwca 2018 na Moonboardzie: Jak w jednym miejscu znaleźć inspiracje!

Doświadczyłeś już kiedyś lata w mieście? Wiesz jak to jest – upał, hałas, brak spokoju, a jednocześnie każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Teraz masz na myśli jak spędzić czerwiec… Na szczęście, mamy dla Ciebie propozycję, która pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i sprawi, że Twój bullet journal nabierze nowego blasku. Myślisz o koszulach w kwiaty i BuJo? To idealne inspiracje na czerwiec 2018. Co najważniejsze, wszystkie one znaleźć można na Moonboardzie.

BuJo inspiracje

BuJo, w pełnej nazwie Bullet Journal, to metoda planowania, która pozwala na spokojne prowadzenie oraz organizowanie swojego życia. Angielska nazwa nawiązuje do notowania myśli w sposób szybki i skuteczny – powstaje wtedy tak zwany "zapis kulą w sam środek" (ang. bullet journaling).

Co więcej, BuJo to również sposób na tworzenie kreatywnych notatek, tworzenie lubianych przez siebie layoutów, a także dodawanie do nich wszelkich ciekawych dodatków takich jak metki, naklejki, rysunki. To miejsce, w którym skupisz się na swoich celach, marzeniach, planach i myślach. Dzięki temu, bez trudu będziesz mógł zrealizować wszystko, co zaplanowałeś lub nad czym pracujesz.

A co czerwiec ma wspólnego z BuJo? Otóż, tego właśnie miesiąca można spróbować nowych szablonów, ciekawych motywów, innych stylów i technik. Do pracy z BuJo przydadzą się zatem koszule w kwiaty oraz template będący inspiracją na czerwiec.

Koszule w kwiaty

Koszule w kwiaty to trend, który od kilku sezonów króluje w modzie. To motyw, który pokochały fashionistki na całym świecie. Kwiatowy wzór dodaje kobiecości, łagodzi kształt ubrania i nadaje mu ciepłego, casualowego charakteru. Kwiaty możesz nosić niemal w każdej postaci – na koszulach, sukienkach, spódnicach, a nawet w bazowej wersji, na butach czy torebkach.

W czerwcu nie mogło zabraknąć kolorowych tkanin, w których kwiaty to jedne z dominujących elementów. Dlatego koszule w kwiaty w sam raz wpisują się w trend, który zdominował modę. Tego typu ubrania pasują praktycznie do wszystkich możliwych stylizacji.

Nowy template BuJo i koszule w kwiaty Moonboard

Moonboard to platforma, na której dostępny jest szereg inspiracji nowych kreatorów, którzy zdecydowali się sięgnąć po BuJo. Przyjemnie przegląda się propozycje innych ludzi i czerpie z nich wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu nie musisz szukać inspiracji, bo na pewno uda Ci się znaleźć je w jednym, spójnym miejscu.

Zainspirowany pracami innych użytkowników Moonboard’a i ich niekonwencjonalnymi połączeniami z różnymi trendami, możesz stworzyć własny, jedyny w swoim rodzaju layout. Pomoże Ci w tym także koszule w kwiaty, które pozwolą na wprowadzenie wiosennej atmosfery do każdej notatki.

Podsumowanie

Myślisz, że lunarny kalendarz oraz bujo nie możesz lubić? Naszym zdaniem, to po prostu kwestia wyobraźni i chęci twórczego podejścia do tego tematu. Jeżeli doskonale odnajdujesz się w taki sposób pracy, to zdecydowanie powinieneś zainteresować się czerwcowymi inspiracjami jak najbardziej.

Kwiatowe koszule to idealna inspiracja na czerwiec 2018, a Moonboard to wspaniałe miejsce, gdzie możesz znaleźć pomysły na swoje nowe oblicze. Dzięki temu, z aranżacją notatek nie będzie Ci już ciężko – inspiracji teraz nie brakuje!