Inspiracje Czerwca 2018 nowy template, bujo i koszule w kwiaty | #moonboard

Inspiracje Czerwca 2018 nowy template, bujo i koszule w kwiaty  | #moonboard

 


INSPIRACJE CZERWCA 2018

/moonboard/

 

Nowy Template

Czerwiec był miesiącem pracy nad blogiem, zmiana template zajęła mi sporo wieczorów, a nawet nocy. Walka o lepszą szybszą i bardziej profesjonalną stronę pochłaniała wiele czasu i to nie tylko mojego. Inspiracje do jej tworzenia czerpałam tak naprawdę z wielu źródeł, wielokrotnie zmieniając koncepcję. Ostatecznie zdecydowałam się na minimalizm i przejrzystość.

 

Brush Lettering

Ostatnie tygodnie to również nauka kaligrafii. Kreatywne hobby jak się okazało przynosi mi wiele zadowolenia, a pojawiające się powoli postępy zachęcają do dalszej pracy. Na razie skupiam się na wypełnianiu jak największej ilości arkuszy ćwiczebnych. Kolejne godziny upływają mi na mozolnej nauce alfabetu.

 

Bullet Journal

BuJo to w zasadzie nie tylko ulubieniec i spora inspiracja czerwca, ale również i poprzedniego miesiąca. Od maja przeniosłam się z organizacją czasu z typowego plannera do Bullet Journal z czego jestem bardzo zadowolona. Nadal tak naprawdę pozostaję na etapie eksperymentowania jaki układ najlepiej się sprawdzi u mnie, ale już teraz z całą pewnością wiem, że ten sposób planowania odpowiada mi najbardziej. Tutaj możecie zobaczyć moje zmagania z organizacją czerwca.

TomBow Dual Brush

Dwustronne peny w przepięknych pastelowych odcieniach bezpośrednio łączą się z dwoma poprzednimi moimi aktywnościami. W czerwcu po wielu próbach odkryłam, że to właśnie marka Tombow wiedzie prym spośród wypróbowanych przeze mnie brush penów. Jakość i ogrom dostępnych barw oczarowały mnie do tego stopnia, że zaczęłam regularnie powiększać swoją kolekcję o kolejne kolory.

Koszule w kwiaty

Kwietnych koszul to ja nie nosiłam nigdy, owo nigdy skończyło się właśnie w czerwcu kiedy to zaprzyjaźniłam się na dobre z przewiewnymi, letnimi koszulami w przepiękne roślinne wzory. Nigdy bym nie pomyślała wcześniej, że mogę tak dobrze czuć się w tego typu ubraniach.

 

Kolor turkusowy

Turkus zdominował w czerwcu zarówno mój ubiór jak i makijaż. Kolor ten pojawiał się również częściej niż zwykle w elementach dekoracyjnych bloga jak i w wystroju mojego mieszkania.