Najnowsze trendy na rynku – hybrydowe paznokcie 2018!

Hybrydowe paznokcie to absolutny hit wśród kobiet, które kochają zadbane dłonie i perfekcyjny manicure. W 2018 roku ten trend jest jeszcze silniejszy i bardziej zróżnicowany, prezentując nowe, niebanalne pomysły na stylowe paznokcie dla każdej kobiety.

Co to są hybrydowe paznokcie?

Hybrydowe paznokcie to połączenie dwóch technik – manicure klasycznego i żelowego. To inaczej paznokcie hybrydowe, których wykonanie polega na nałożeniu na naturalną płytkę paznokcia specjalnego lakieru, a następnie utwardzeniu go w lampie UV lub LED.

Najnowsze trendy na rynku

W sezonie 2018 hybrydowe paznokcie pojawiają się w jeszcze większej różnorodności stylów i kolorów. Wprowadzone zostały nowe odcienie, np. matowe oraz hybrydy kameleonowe, a także ciekawe wzory i zdobienia.

Matowe hybrydy

Matowe paznokcie to jeden z najgorętszych trendów sezonu. W przypadku hybrydowych manicure taka stylizacja jest możliwa dzięki specjalnym lakierom matującym. Wśród najmodniejszych kolorów matowych hybryd znajdziemy odcienie nude, czerń, czerwień, a także szary i granat.

Hybrydy kameleonowe

Hybrydy kameleonowe to kolejna ciekawa propozycja dla miłośniczek hybrydowych paznokci. W tym przypadku mamy do czynienia z lakierem, który zmienia kolor pod wpływem światła lub kąta patrzenia.

Wzory i zdobienia

W tym sezonie hybrydowe paznokcie to przede wszystkim oryginalne i ciekawe wzory oraz zdobienia. Wśród najmodniejszych propozycji znajdziemy m.in. frencha w nieoczywistej odsłonie, geometryczne wzory, a także motywy zwierzęce i kwiatowe.

Jak dbać o hybrydowe paznokcie?

Hybrydowe paznokcie wymagają specjalnej pielęgnacji, aby utrzymały się na długo w perfekcyjnym stanie. Po pierwsze, należy unikać mocnych środków chemicznych, które mogą uszkodzić hybrydowy lakier. Po drugie, manicure hybrydowy wymaga regularnego uzupełniania u kosmetyczki, gdy paznokcie zaczną odstawać od płytki.

Łącząc nowoczesność i styl, hybrydowe paznokcie to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety. Połączenie trwałości żelu z klasycznym stylem manicure to must-have każdej modnej kobiety!