Testujemy paletkę Toffee Brown Obsessions od Huda Beauty – recenzja

Czym są palety Huda Beauty Brown Obsessions? Jak się z nimi pracuje? Czy warto zainwestować w kolejną paletkę do makijażu, skoro sklepach pełno ich już jest? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na te pytania, recenzując paletkę Huda Beauty Toffee Brown Obsessions.

Pierwsze wrażenia

Przyznaję, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam paletkę, trochę się zawiodłam. Wszystkie kolory wydawały mi się do siebie podobne i nie wiedziałam, na której kolory skupić uwagę. Jednak po chwili zastanowienia zdecydowałam się na toffee brown i nie żałuję.

Swatche

Jeśli zastanawiasz się, jak pigmentacja cieni wygląda w rzeczywistości, to koniecznie musisz zobaczyć swatche. Moje wrażenia były bardzo pozytywne. Kolory są intensywne i łatwo się nimi pracuje.

Makeup Obsession – podkład w sztyfcie Wizaz

Do tej palety używałam podkładu w sztyfcie Wizaz z serii Makeup Obsession. Świetnie się z nią komponuje i tworzy piękny, naturalny makijaż. Zdecydowanie polecam!

Jak zrobić makijaż z paletką Toffee Brown Obsessions?

Paletka składa się z 9 odcieni brązów o różnych odcieniach i finiszach. Można z niej zrobić zarówno delikatny, dzienne makijaż, jak i bardziej intensywny, wieczorowy. Ja postawiłam na tzw. cut crease, czyli mocno zaznaczoną fałd powieki. Oczy wyglądają dzięki temu większe i bardziej intensywne. Cienie łatwo się rozcierają i mieszają, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny.

Czy warto kupić paletkę Huda Beauty Toffee Brown Obsessions?

Zdecydowanie tak! Jeśli szukasz uniwersalnej paletki do codziennego makijażu, to Toffee Brown Obsessions jest idealna. Kolory są piękne i łatwo się nimi pracuje. Poza tym, paletka jest bardzo kompaktowa, więc można ją zabrać ze sobą wszędzie, gdziekolwiek idziesz.

Podsumowanie

Paletka Huda Beauty Toffee Brown Obsessions to świetna inwestycja w dobry makijaż. Kolory są intensywne i łatwo się nimi pracuje. Paletka nadaje się zarówno na dzień, jak i na wieczór. Śmiało mogę ją polecić każdej kobiecie, która szuka uniwersalnej paletki do swojego codziennego makijażu.