HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER korektor pod oczy | Recenzja

Recenzja HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER

Dzisiaj mam dla Was recenzję, jednego z lepszych i niestety droższych na rynku korektorów pod oczy HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER w wersji 01 LIGHT. Produkt ten posiadam od około roku. Początkowo byłam absolutnie zachwycona efektem jaki dawał na mojej skórze, jednak z czasem wraz z odkrywaniem nowych produktów tego typu moja opinia na jego temat nieco uległa zmianie. Zapraszam do czytania!

 

Recenzja HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER

 

Recenzja HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER
Recenzja HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER

 

HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER
HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER

 

Opakowanie

Korektor pod oczy HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER” znajduje się w eleganckiej, minimalistycznej, beżowej tubce ze srebrną nakrętką. Po lekkim naciśnięciu na opakowanie dozowana jest ilość wystarczająca na pokrycie okolic pod oczami. Produkt jest niezwykle wydajny i wystarcza na wiele miesięcy użytkowania.

 

Test HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER
Test HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER

 

Formuła

Korektor Helena Rubinstein” ma lekką, wodnistą konsystencję która doskonale stapia się ze skórą, dając śliczne, rozjaśniające, satynowe wykończenie. Produkt nie wchodzi w zmarszczki, a krycie można stopniować do średniego. Korektor nakładam zarówno przy użyciu gąbeczki, jak i opuszkami palców, z jednakowo doskonałym skutkiem. Poza cudownym efektem wizualnym, Magic Concealer został wzbogacony o rumianek oraz mikrocząsteczki pereł o działaniu wygładzającym, redukującym obrzęki i oznaki zmęczenia.
Niestety produkt nie zawsze „lubi się” ze wszystkimi próbowanymi przeze mnie pudrami utrwalającymi. Generalnie te w postaci sypkiej psują efekt lekkości i rozświetlenia. Zdecydowanie ładniej okolica pod oczami prezentuje się gdy do „gruntowania” używamy drobno zmielony, lekko rozjaśniający puder w kamieniu.

 

Opinia HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER
Opinia MAGIC CONCEALER

 

Opinia HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER
Opinia MAGIC CONCEALER

 

Odcień 01 LIGHT HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER

Korektor występuje w 3 odcieniach, ja jak zwykle posiadam wersję najjaśniejszą 01 Light, która jest neutralnym, beżowym odcieniem z różowymi tonami, które po nałożeniu produktu pod oczy kompletnie się nie ujawniają.

 

Swatch HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER
Swatch HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER

 

Trwałość

Trwałość korektora o dziwo na mojej skórze zależy tak naprawdę od dnia, niekiedy utrzymuje się ładnie przez cały dzień dając naprawdę spektakularny efekt, innym razem potrafi zbierać się w zmarszczkach. Do tej pory nie rozgryzłam z jakiej przyczyny tak się dzieje.

 

Opinia HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER |Podsumowanie

 

Korektor pod oczy HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER, potrafi zdziałać cuda pod oczami, niestety również bywają dni kiedy rozczarowuje. Nie zawsze dobrze współpracuje z innymi produktami do makijażu, jednak jeśli znajdziemy te z którymi się polubi, osiągniemy przepiękne satynowe, świeże rozświetlenie, które nie ma sobie równych. Z perspektywy czasu, bogatsza o nowe doświadczenia z innymi korektorami zarówno drogeryjnymi jak i luksusowym, uważam że produkt choć naprawdę dobry to z mojej perspektywy, nie do końca wart, aż tak wysokiej ceny.

 

„HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER” do kupienia tutaj.

Podobne produkty tutaj:


Interesują Cię świetne korektory w przystępnej cenie? Zapraszam na porównanie świetnych korektorów od  BOURJOIS, tutaj.

 

Korektory pod oczy Bourjois test
Korektory pod oczy Bourjois

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
HELENA RUBINSTEIN MAGIC CONCEALER
Ocena autora
41star1star1star1stargray