Haul zakupowy 2017 – Najlepsze okazje z całego roku!

Czy Ty również uwielbiasz zakupy i polowania na najlepsze okazje? My też! Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami najlepszymi wyborami, jakie udało nam się zrobić w 2017 roku. Stworzyliśmy nasz własny "haul zakupowy 2017" i chcemy się z Wami nim podzielić!

Moda

Jednym z naszych ulubionych zakupów modowych w 2017 roku była sukienka z Zary w kolorze szarym z kwiatowymi zdobieniami – tak idealnie pasująca do wiosenno-letniej pogody! Kupiliśmy ją za jedyne 79 złotych w czasie wyprzedaży. Udało nam się też znaleźć wspaniałe, wygodne i stylowe sandałki z H&M za 99 złotych na wyprzedaży.

Elektronika

Jeśli chodzi o elektronikę, najlepszym zakupem w 2017 roku było dla nas zdecydowanie odkrycie Xiaomi – chińskiej firmy, która oferuje produkty z wielką wartością za niewygórowaną cenę. Kupiliśmy dwa urządzenia – przenośny głośnik Bluetooth i smartwatch – za jedyne 100 złotych każde. Obydwa urządzenia sprawują się świetnie i są warte każdej wydanej złotówki!

Kosmetyki

Kosmetyki to nieodłączny element każdego haulu zakupowego. W 2017 roku naszym zdaniem najlepszymi znaleziskami były: baza pod makijaż z Too Faced, która idealnie zmatowiała naszą cerę oraz oliwka z bioolejkiem z Vianka, która wspaniale nawilża i odżywia nasze włosy.

Dom i wnętrza

Jeśli chodzi o dom i wnętrza, naszym najlepszym zakupem w 2017 roku był bez wątpienia nowy odkurzacz! Kupiliśmy go na promocji w Media Expert za jedyne 199 złotych. Odkurzacz był naszym ulubionym zakupem, ponieważ idealnie wpasował się w nasze potrzeby i okazał się bardzo wydajny.

Podsumowanie

Wszystkie nasze zakupy z 2017 roku były bardzo udane i długo będziemy się nimi cieszyć. Udostępniliśmy Wam nasze ulubione wybory, ale wiemy, że istnieje wiele innych wspaniałych okazji, które czekają na każdego, kto chce robić zakupy oszczędnie, ale jednocześnie stylowo i z klasą. Życzymy Wam powodzenia w polowaniach na najlepsze okazje i miejcie nadzieję, że nasz "haul zakupowy 2017" przynajmniej trochę Wam w tym pomoże!