Hada Labo Tokyo JAPANISE NO.1 czyli pierwszy krok w pielęgnacji

Opinia Hada Labo Tokyo żel oczyszczający

Prawidłowo oczyszczona skóra, to zarazem pierwszy jak i najważniejszy krok pielęgnacji. Tylko właściwie przygotowana cera będzie mogła skorzystać z dobroczynnych składników zawartych w kosmetykach stosowanych w kolejnych etapach.
Dlatego też demakijaż i właściwe oczyszczenie skóry w moim przypadku składa się z co najmniej z dwóch kroków, gdzie pierwszym z nich jest stosowanie płynów micelarnych do pozbycia się pierwszej warstwy „kolorówki”, a kolejnym właściwe oczyszczanie przy użyciu pianek, żeli czy też olejków z równoczesnym masażem twarzy z zastosowaniem urządzenia Foreo Luna.
W dzisiejszym poście napiszę o jednym z produktów, który ostatnimi czasy, używałam naprzemiennie wraz z uwielbianą pianką SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser w swoim codziennym rytuale pielęgnacyjnym, a mowa tutaj o żelu HADA LABO TOKYO.

 

HADA LABO TOKYO

HADA LABO TOKYO

Recenzja HADA LABO TOKYO


Hada Labo Tokyo JAPANISE NO.1

 

 

Nie będę Was tutaj okłamywać, kosmetyk ten nabyłam w drogerii Rossmann, tylko i wyłącznie ze względu na przepiękny wygląd i orientalny wzór, który tak bardzo lubię. Ostatecznie  okazał się być jednak całkiem fajnym nabytkiem i to nie tylko ze względu na sam design.

 

Opakowanie i Formuła

 

„Hada Labo Tokyo JAPANISE NO.1” znajduje się w przepięknej,dość dużej, białej tubce ozdobionej delikatnym motywem japońskiej kwitnącej wiśni. Opakowanie prezentuje się klasycznie, czysto i bardzo elegancko całkowicie wpisując się w moje osobiste poczucie estetyki. W składzie znajdujemy kombinację kilku rodzajów kwasu hialuronowego o działaniu nawilżającym. Formuła jest aksamitnie kremowa, a w kontakcie z wodą zmienia się w puszystą piankę, o działaniu oczyszczającym. Żel używany dwa razy dziennie nie podrażnia mojej skóry, pozostawia ją oczyszczoną bez uczucia napięcia.

Recenzja HADA LABO TOKYO

Recenzja HADA LABO TOKYO

🌀 Sprawdź również: Idealny krem do skóry dojrzałej 🌀
🌀 Sprawdź również: Jaki filtr przeciwsłoneczny ostatnio uzywam? 🌀

Opinia Hada Labo Tokyo żel oczyszczający

 

Dla kogo?

Japanise No.1 HADA LABO TOKYO, sprawdzi się właściwie u każdego niezależnie od typu cery. Myślę, że szczególnie dobrym wyborem będzie dla kobiet o skórze suchej i wrażliwej.


OPINIA  HADA LABO TOKYO ŻEL OCZYSZCZAJĄCY

 

 

Kremowy żel oczyszczający, o przyjemnej konsystencji, bogaty w kwas hialuronowy spełnił całkowicie moje oczekiwania w stosunku do produktów tego typu. Nie podrażnia, nie ściąga skóry, a jednocześnie dobrze ją oczyszcza. Ja nie oczekuję niczego więcej, jako pierwszy krok pielęgnacji spisuje się znakomicie.

 

Opinia Hada Labo Tokyo żel oczyszczający

 

„Japanise No 1 HADA LABO TOKYO”  do kupienia tutaj.

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Hada Labo Tokyo JAPANISE NO.1
Ocena autora
41star1star1star1stargray