GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint- bronzer Recenzja

GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint

Marka Guerlain słynie ze świetnych jakościowo produktów brązujących, a wśród nich absolutnym hitem jest linia bronzerów TERRACOTTA.Zatem i w mojej  kolekcji nie mogło zabraknąć tak kultowego produktu jakim jest puder brązujący Guerlain Terracotta JOIL TEINT . Posiadam odcień 01 Clair Brunettes, który testuję od kilku miesięcy. Produkt ma za zadanie ocieplać i jednocześnie rozświetlać skórę. Dodatkowo, bogaty jest w składniki nawilżające oraz kojące cerę.

BRONZER GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint
GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint

 

Opinia GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint 01 Clair Brunettes

 

Terracotta Joil Teint” opakowany jest w klasyczną puderniczkę w piaskowym kolorze, z tłoczoną nazwą lini. W środku mamy lusterko oraz sam puder skomponowany z dwóch uzupełniających się odcieni, gdzie jeden ma nieco chłodniejszą tonację. „01 Clair Brunettes” to średnio ciemny, złotawy brąz, połączony z odcieniem brzoskwiniowym. Utrzymany jest w ciepłej tonacji i daje pół-matowe wykończenie.

Terracotta 01 Clair Brunettes
BRONZER GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint

 

Formuła jest aksamitna, pigmentacja dość dobra, a efekt można budować. „Puder brązujący Guerlain Terracotta” nie pozostawia plam i ładnie stapia się ze skórą, dając raczej matowe wykończenie. Bronzer nałożyłam na twarz po zmieszaniu ze sobą dwóch odcieni oraz dodatkowo na same kości policzkowe dodałam sam odcień brzoskwiniowy.

 

Guerlain Terracotta 01 Clair Brunettes
Terracotta 01 Clair Brunettes

 

Trwałość pudru to około 8 godzin, później efekt stopniowo zanikał.

 

GUERLAIN 01 Clair Brunettes swatch
GUERLAIN 01 Clair Brunettes swatch

internetowej

Reasumując „GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint 01 Clair Brunettes” ma bardzo fajną aksamitną formułę i pięknie, bez szczególnie dużego nakładu pracy wtapia się w cerę, dając ładny naturalny efekt. Niestety mnie kompletnie nie odpowiada tonacja produktu, na mojej skórze jest zbyt ciepła z pomarańczowymi pod-tonami. Dlatego zanim zdecydujecie się na zakup Joil Teint proponuję przejść się do perfumerii i przetestować odcienie, ale koniecznie w świetle dziennym, gdyż uważam, że nie wszystkim będzie dobrze w takiej kolorystyce. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi zarówno formuła jak i końcowy efekt jaki daje bronzer od Toma Forda GOLD DUST, o którym możecie poczytać tutaj.

GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint 01 Clair Brunettes zakupicie w cenie 235 zł on-line w perfumerii Douglas.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
GUERLAIN TERRACOTTA Joli Teint
Ocena autora
41star1star1star1stargray