Guerlain Gold Meteorites Compact – rewolucja w makijażu

W świecie kosmetyków pojawiają się kolejne ciekawe propozycje, a jedną z nich jest nowością 2019r. – Guerlain Gold Meteorites Compact. Podążając za najnowszymi trendami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, marka Guerlain stworzyła kosmetyk, który zrobił furorę wśród miłośniczek dobrej jakości akcesoriów do makijażu.

Pojawienie się nowości 2019r.

Myślą przewodnią nowego produktu Guerlain jest natura, która towarzyszy każdej kobiecie i daje piękno. Guerlain Gold Meteorites Compact to zwięzła wersja pudru rozświetlającego. To kolejny produkt nowej kolekcji marki, który idealnie wpisuje się w letnią stylizację.

Dostępne kolory

Guerlain Gold Meteorites Compact zadowoli każdą kobietę niezależnie od koloru skóry lub włosów. Kosmetyk dostępny jest w trzech wersjach:

  • 01 Neutralny beżowy
  • 02 Żółtawo brązowy
  • 03 Jasny róż

Jak działa Guerlain Gold Meteorites Compact?

Guerlain Gold Meteorites Compact to nie tylko pudru rozświetlający, ale również kosmetyk wzbogacony w karensiyna. Jego działanie polega na nieprzypadkowym doborze składników, które mają wpływ na skórę i cieszą ją swą naturalnością.

Kosmetyk poprawia koloryt skóry, efekt matowego wykończenia utrzymuje się przez cały dzień, a delikatna perłowa kość do makijażu subtelnie wyróżnia którąkolwiek część twarzy lub dekoltu.

Guerlain Gold Meteorites Compact na paznokcie

Każda kobieta, która dba o swoje paznokcie, powinna znać tajniki stylistki marki Guerlain. Mistrzowie w tej dziedzinie twierdzą, że paznokcie beżowo-brązowe to absolutny must-have tego sezonu. Guerlain Gold Meteorites Compact przede wszystkim dobrze matowi lakier na paznokciach, a poza tym sprawia, że wyglądają one bardziej elegancko.

Podsumowanie

Guerlain Gold Meteorites Compact to kosmetyk, który z jednej strony przywołuje na myśl wspomnienia lata, a z drugiej jest to doskonała propozycja na cały rok. Idealnie sprawdzi się na co dzień, ale także na specjalne okazje. Jest kompaktowy i wygodny w użyciu, co dla wielu kobiet jest niezwykle istotne.

Wysoka jakość wykonania i staranność w doborze składników sprawiają, że produkt ten działa na skórę rewelacyjnie, a zarazem subtelnie. Wprowadzając Gold Meteorites Compact, Guerlain zachwycił kobiety i zapisał się w ich sercach.