Guerlain Gloss D’Enfer Maxi Shine wielowymiarowy błyszczyk do ust

Opinia GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE

W zasadzie od dłuższego czasu jestem zdeklarowaną wielbicielką matowych ust. Niemniej jednak przychodzi taki czas zwykle po dłuższym okresie używania pomadek, kiedy porzucam na kilka tygodni swoje umiłowanie do matu i z lubością nakładam na ustach bardziej lekką formułę błyszczyków. Dzisiaj napiszę o jednych z moich ulubionych produktów tego typu, mianowicie –  Guerlain Gloss D’Enfer Maxi Shine w odcieniach 464 GUIMAUVE oraz 400 GOLD.

 

Recenzja GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE


Recenzja Guerlain Gloss D’Enfer Maxi Shine

 

Zmysłowe, prowokujące i soczyste usta, a jednocześnie delikatne i pełne uroku? Taki efekt uzyskamy właśnie dzięki błyszczykom „Guerlain Gloss D’Enfer Maxi Shine”.

 

Recenzja GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE

 

Opinia GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE

 

Opakowanie

Błyszczyk GUERLAIN  znajduje się w podłużnym, lekko kanciastym kompaktowym opakowaniu, z doskonale wyprofilowanym, średniotwardym aplikatorem, który dzięki mini zbiorniczkowi nabiera odpowiednią ilość produktu do pokrycia całych ust. Gąbeczka jest precyzyjna i pozwala dokładnie odtworzyć ich kształt.

 

GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE

 

Formuła

Formuła jest średnio-gęsta, pół-transparentna z zawieszonymi migoczącymi drobinkami. Produkt rozprowadza się bardzo przyjemnie i prosto, bez pozostawienia mocno lepkiego filmu. W składzie znajdują się olejki mineralne i roślinne, utrzymujące nawilżenie i miękkość warg. Wykończenie jest soczyste i mocno błyszczące, dające wielowymiarowy efekt na ustach.

 

GUERLAIN GUIMAUVE GLOSS D’ENFER

 

GUIMAUVE GLOSS D'ENFER
GUIMAUVE GLOSS D’ENFER

 

GUIMAUVE GLOSS D'ENFER

 

„GUIMAUVE GLOSS D’ENFER” jest chłodniejszym, cukierkowo-różowym odcieniem, skrzącym się na złoto. Daje półtransparentny, pełen uroku blask, który optycznie powiększa usta.

 

GUIMAUVE GLOSS D'ENFER

 

Swatch GUIMAUVE GLOSS D'ENFER

 

GUERLAIN GOLD GLOSS D’ENFER

 

GOLD GLOSS D'ENFER

 

GOLD GLOSS D'ENFER
GOLD GLOSS D’ENFER

 

„Gold GLOSS D’ENFER” jest pięknym, półprzeźroczystym, złotym odcieniem z żółto- złotymi wielowymiarowymi drobinkami, nadającymi subtelny błysk. Kolor pięknie prezentuje się na opalonej skórze.

 

GOLD GLOSS D'ENFER

 

 

Swatch GOLD GLOSS D'ENFER

 

 

Makijaż GUERLAIN GLOSS D’ENFER

 

Opinia GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE

 

Swatches GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE

 

 

 

 

🌀 Sprawdź również: Najlepsze czerwone pomadki!🌀
🌀 Sprawdź również: Golden Rose kolekcja metalicznych błyszczyków 🌀

Trwałość

Błyszczyki, jak to błyszczyki, mają kiepską trwałość, dlatego też wymagają wielokrotnych poprawek w ciągu dnia, ale dla takiego efektu warto się pomęczyć. Produkt komfortowy w noszeniu, lekko nawilżający usta.

 


Opinia GUERLAIN GLOSS D’ENFER MAXI SHINE

 

Guerlain Gloss D’Enfer Maxi Shine są produktami bardzo dobrymi jakościowo. Dają cudowny, wielowymiarowy, połyskujący efekt, optycznie zwiększający usta. Produkty warte wypróbowania, dostępne w wielu cudownych kolorach.

 

Kupisz tutaj.

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
GUERLAIN GLOSS D'ENFER MAXI SHINE
Ocena autora
51star1star1star1star1star